Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Félek

Mit csináljak? Félek

Figyelt kérdés

röviden: lassan itt a félév ... Apukám nem tud a jegyeimről és pedig bukok 1 pár tantárgyból... Félek h mi lessz ha megjön a bizi..

Mit csináljak? Minél előbbi válaszokat krek szépen... Előre is köszönöm


2013. jan. 8. 20:30
1 2 3 4 5
 11/41 A kérdező kommentje:

De én nem szeretnék egy kis senki 70 et kereső közmunkás

Húúú

De most a második félév.. Azt megcainálom

Igyekezni fogok meg minden

2013. jan. 8. 20:47
 12/41 anonim ***** válasza:
100%
A "Szopatós tanárok" szöveget tartogasd annak, aki ezt be is veszi. Ne idegeneknek, akik tudják, hogy ha nem egy, de "egy pár" tantárgyból BUKSZ (nem rosszabb jegyet kaptál, hanem BUKSZ), az nem a tanár hibája! A szülő sem különb, mint te, ha most szembesül azzal, hogy teljesítettél FÉL ÉVIG. Hol voltak eddig? Miért nem tudnak a tanulmányi eredményeidről? Szerintem ha kiakad, akadjon ki magára is! A kommunikációtok egy tragédia, a stílusod meg tenyérbemászó. Mit csinálj? Most már semmit. Jövő félévtől meg kezdj el tanulni, mert ez még csak az első év eleje, mit gondolsz, hol leszel 4 év múlva?
2013. jan. 8. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/41 anonim ***** válasza:
100%
És mi szeretnél lenni? Sültkrumpliforgató kisiparos?
2013. jan. 8. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/41 anonim ***** válasza:
100%

Sírjál, mint a záporeső, ha megkérdezi mi bajod, sírjál még jobban, aztán nyögd ki, hogy pedig te nagyon akartad, de nem ment.


Bár ez valószínűleg nem fog működni, mert van egy olyan érzésem, hogy nem erőlködtél te annyira, és ezt apád is tudja.

2013. jan. 8. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/41 anonim ***** válasza:
100%
Nem a szakmunkásképzőtől leszel senki kis közmunkás, hanem attól, amit most csinálsz. Hogy a rossebbe lehet megbukni több tárgyból középiskolába? Bejársz te egyáltalán? Ha meg van a fél agyad és legalább hetente egy napot bent melegszel, már akkor rád kéne ragadni annyinak az anyagból, hogy ne bukj meg!
2013. jan. 8. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/41 anonim ***** válasza:
100%
Itt már nincs mit tenni. Tényleg tanulni kell a második félévben (meg majd aztán még egy pár évig). Mondd el apukádnak, hogy rájöttél hogy hibáztál és elhatároztad, hogy tanulni fogsz.
2013. jan. 8. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/41 anonim válasza:
100%

1.

Tanulni kellett volna. Én baromi sokat tanultam anno, mégis becsúszott néha 1-1 rosszabb jegy, és nagy lebaszásokat kaptam érte, és sokszor meg is érdemeltem. Viseld a következményeit, állj elé és vállald fel, hogy ezt a félévet elcseszted, nem vetted komolyan, ígérd meg, hogy összeszeded magad, és év végére kijavítod. És gondold is komolyan és szedd össze magad, mert csak így viheted valamire az életben.

2.

Mi az, hogy ezek után tuti, hogy ott lesz a következő szülőin? Az összes szülőin ott a helye!

2013. jan. 8. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/41 A kérdező kommentje:

A szülői dolgot azért írtam mert sokat dolgozik..

Köszönöm a válaszokat.. Tanulni fogok már csak azért ia mert h ne kerüljek többet ilyen helyzetbe... Nagyon sokat segítettetek..

Még annyit h nem elég ott lenni heti 1-2 órán. Tanulni is kell

De én erre még csak most jöttem rá..

Még egyszer köszönöm.

2013. jan. 8. 21:00
 19/41 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon szívesen, de tényleg érdekel: mi szeretnél lenni?
2013. jan. 8. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/41 anonim ***** válasza:
Őszintén 9.-ben én is meglepődtem,hogy nem olyan,mint az általános iskola,ahol tanulás nélkül is 4,5 voltam.Rontottam 3,9-re...akkor kaptam észbe,hogy itt azért tanulni is kell és a többi évben végig 4,3 felett voltam.( nem szakadtam meg,annyi biztos)
2013. jan. 8. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!