Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szülők ti szoktátok verni a...

Szülők ti szoktátok verni a gyerekeiteket ha az iskolában gyenge valamiből?

Figyelt kérdés

Bármely órai tantárgyakból de igyekszik.


Ha szeretitek verni a gyereket, akkor azt gondoljátok jobban fog tanulni?


És mit tesztek ha látjátok fél tőletek meg az iskolában a tanároktól?



2013. jan. 4. 08:55
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
4%
A veréstől nem lesz okosabb a gyerek. Max. szorgalmasabb!
2013. jan. 4. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
94%

engem vertek, igen, elsős koromtól kezdve, egy négyesért is -.-

illetve csak anyám. 26 vagyok de a mai napig zárkózott vagyok vele szemben, és szinte soha nem tartjuk a kapcsolatot...

2013. jan. 4. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
91%
AZ ILYEN SZÜLŐ NEM NORMÁLIS!! Nem a gyerek tehet arról hogy gyengébb képességű!
2013. jan. 6. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

Van osztálytársam, aki félévkor bukott 2-ből is, és hát egy két apai pofont kapott.

De olyan is, akit egy 3-asért már kap. Hogy most elverik, vagy leszidják nem tudom, de szerintem is is. Mindketten fiúk. Apja is anyja is kisebb tőle, hogy egyáltalán miért hagyja magát, nem is értem. Én biztos nem hagynám magam, biztos bevernék egyet nekik. De amúgy meg igazából nem biztos hogy annyira rossz dolog. PErsze nem amikor törekszik valaki, de amikor lesz.rja az iskolát, és 1-2 eseket visz, akkor nem biztos, hogy nincs oktató hatása akár egy pofonnak, de akár még a nadrágszíjnak, vesszőnek is. Persze nem akkor, ha teszem azt sík hülye nyelvből, és áll egy stabil 2-re, de hogy pl a szódolgozatra nem tanul meg 50 szót, és akkor máris nem áll bukásra... Meg kérdezgeti mindig neten hogy mi hogy van, de nem jegyzi meg. Mert közbe filmet néz, meg minden mást csinál. Utána meg sír, hogy 1 lett. Hát ilyenkor egy nevelő célzatú apai pofon, de akár még egy fenekelés is tud kiváltani nem kis hatást. Senki nem halt még bele se egy apai pofonba, de még abba se ha a nadrágszíjjal kapott. 2 napig nehezebben ül és annyi.

Engem kicsikoromba se nagyon bntottak, de apám idegbeteg, és került hogy a fejem csattant ki, hogy a szám, stb. De anyám olyan 8 éves koromig. De egy segges meg ilyenek.

2013. febr. 16. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!