Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szülők ti szoktátok verni a...

Szülők ti szoktátok verni a gyerekeiteket ha az iskolában gyenge valamiből?

Figyelt kérdés

Bármely órai tantárgyakból de igyekszik.


Ha szeretitek verni a gyereket, akkor azt gondoljátok jobban fog tanulni?


És mit tesztek ha látjátok fél tőletek meg az iskolában a tanároktól?



2013. jan. 4. 08:55
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
91%
Nem vagyok szülő. De igen, engem vertek ha alul teljesítettem. Mi napig nem értem, mi értelme volt. Jobb nem lettem az adott tárgyból, ám rákényszerítettek hazugságokra, amelyek újabb büntetést váltottak ki, mikor lebuktam. Hülyeség...
2013. jan. 4. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
88%
Nem verni kell, hanem leülni vele tanulni. Türelem nélkül nem megy.
2013. jan. 4. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim válasza:
85%

Nálunk nem "divat" a gyerekverés, mint sok más családban. Sajnos.


Sosem bántanám a gyermekem, főleg azért, mert nem teljesít tökéletesen az iskolában.


Sok szülő azt vallja, hogy a verés megold mindent.

Mi mindent?


Maximum eléri vele, hogy a saját gyereke féljen, és eltávolodjon tőle.


Imádom a gyerkőcöm és mindennél többet ér, hogy ő is engem.


Nincs semmi gondunk az iskolában, de ez nem a verésnek köszönhető, hanem annak, hogy odafigyelünk rá, segítünk amiben kell, sokat foglalkozunk vele.


Szégyellje magát az a szülő, aki a verést helyezi ezek elé.

2013. jan. 4. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
72%
Jah csak ezt a sok "önsztönből szülő kutya" nem tudja...
2013. jan. 4. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
74%
Hogyne. Valószínűleg attól jobban fog menni neki a matek. Hogy lehet ilyet kérdezni?
2013. jan. 4. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
79%
ELÉG SZAR SZÜLŐ AKI ILYENÉR VEREKSZIK.
2013. jan. 4. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
86%

Nem vertek ezért, de segíteni is a nővérem segített csak.

Ő egyengette az utam.

A szüleim azért vertek mert néha nem jártam be középiskolába :) A verést amúgy elítélem és örök nyomot hagyott bennem, amikor akkora taslit lekevert nekem anyám, hogy elájultam tőle.

2013. jan. 4. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
66%
Valószínű úgy, hogy vele épp ezt teszik! Úgy! Hogy lehet ilyet kérdezni?
2013. jan. 4. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%
Bár az én fiam már felnőtt ember, de sosem volt kitűnő tanuló. Sosem vertem meg ha rossz jegyet hozott haza. Nem hiszem hogy a verés bármit is megoldott volna. Én mindig mondtam a fiamnak, hogy nem nekem tanul, hanem saját magának. Én csak annyit kértem hogy soha ne bukjon meg. Általában a 4-es átlagot elérte, és én erre nagyon büszke voltam.
2013. jan. 4. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 Tom Benko ***** válasza:
100%
Nem, nem szoktuk verni. Mondjuk még nem is jár iskolába, de egyébként is a lehető legostobább megoldásnak tartom a verést. Inkább az okait kellene megtudni, igaz, ehhez foglalkozni kell a gyerekkel. Tipikusan az otthon vert gyerekek kétféleképpen szoktak viselkedni: vagy kiugróan agresszívek, vagy extrém zárkózottak, egyik sem jó a tanulmányaik szempontjából. Sőt, a későbbi életük szempontjából sem.
2013. jan. 4. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!