Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért csinálja ezt apám?...

Miért csinálja ezt apám? (lent kifejtem)

Figyelt kérdés
Az egész úgy kezdődött, hogy tavaly a legjobb haverom és az anyja is hívott szilveszterezni, az anyukája fel is hívta apámat, hogy elkérjen, de apám nem akart elengedni. Aztán hosszas győzködés után végül elengedett, de nem tetszett neki. Éjfél után felhívtam őket boldog új évet kívánni. Délben keltem és apám 5 percenként hívott, hogy mikor megyek már haza. Nem vagyok balhés gyerek, nem cigizek, nem drogozok, alkoholt is csak akkor iszok, amikor ad. Engem szivesen látnak haveromnál, szinte már családtag vagyok, akár a hűtőjükbe is benyúlhatok engedély nélkül, persze nem szoktam. Ma megkérdeztem apámat, hogy szilveszterezhet-e itt a haverom. A válasz: NEM. Elkezd kifogásokat gyártani, pl.: szeret itthon gatyában mászkálni és haverom előtt nem tudna. Haverom apja is van úgy néha, de ő nem problémázik. Aztán azt mondja sokan lennénk. Talán 6-7-en lennénk, simán elférnénk, de csak kifogásol. Mondtam, hogy a szobámban leszünk akkor, hogy ne zavarjunk, de csak a kifogás megy. Nem csak most nem akarja megengedni, hogy feljöjjön. Máskor is baja, akár itthon van, akár nincs. Egyszer fent volt haverom, de elment, még mielőtt apám hazajött volna. Aztán mikor jött haza apám, az volt az első szava(most röhögni fogtok): de ***** szag van. A csillag a haverom neve, de nem tartozik ide. Mit gondoltok erről az egészről? Mintha nekem akarna rosszat.
2012. dec. 31. 14:36
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
A haverod tisztalkodik rendesen? Gyanitom hogy nem, ha apad megerezte miutan mar elment. Talan egy bizonyos kisebbsegi retegbol valo? Nezz szet a fejedben egy picit talan megtalalod magad is a valaszt.
2013. jan. 1. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!