Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Apám elzavart a háztól . Mit...

Apám elzavart a háztól . Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Végső elkeseredettségembe írok ide ... 8hónapja van barátom azóta csak rosszabb a helyzet apám annyira nem tudja mik a szavak súllyai ... folyton azt pofázza hogy ha felmerem magam cisnáltatni nem csak a gyereket veri ki belőlem elzavar a háztól , bármi kis dolog miatt ordít , bármit csinálok pl ott hagytam 1 tányért akkor már veszekszik hogy odajön kitapossa a belem stb . Ma ordított közöltem neki hogy mért kell ordítani állandóan erre azt mondja hogy ő a ház ura azt csinál amit akar mondom velem ne ordíts erre megkérdezi hogy mé azt csinál amit akar mondom mert 1 szavadba kerül és költözök innen akkor költözzek most takarodjak a palihoz kúrni , hova mennél nincs senkid rajtam kívül , nem lenne jó mások nyakán élni . Úgy érzem hogy kimegyek és vagy leszúrom vagy elmegyek most és soha többet vissza nem jövök , csak az a baj hogy sokat kell fizetni pl osztálypénz , angol óra stb és nem akarom barátom szüleit ezzel nyaggatni . Valaki mondja el a véleményét !
2012. dec. 27. 19:38
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
100%

Költözz kollégiumba. Beszéld meg a dolgot az osztályfőnökkel, vagy nem tudom középsulis vagy-e, de nekem úgy hangzott.


Apád nem tudja kezelni, hogy felnőttél. Az enyém se tudta, de szerencsére anyám helyretette. Anyukádhoz nem tudnál fordulni ezügybe?

2012. dec. 27. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
65%
mert a barátod szülei majd engedik, hogy odaköltözz a nyakukra...
2012. dec. 27. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
100%

Nem várhatod el, hogy az épp aktuális barátod szülei tartsanak el, és ha még nem vagy 18,simán rendőrt küldethet érted apukád.

Anyukáddal nem tudod ezt megbeszélni? Vagy ha mindketten megnyugodtatok, próbálj meg leülni esetleg apuddal beszélni,bemutatni neki a barátodat?

2012. dec. 27. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
100%

Anyukád hol van ilyenkor?

Miért nem dobja ki ezt az idegbeteg agresszív állatot?

2012. dec. 27. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
100%

Mindig ilyen volt vagy csak mostanában? Elég komoly a dolog. Szerintem kerüld el apukádat ahogy csak tudod. Ebben a mai világban nem szívesen fog befogadni senki, és a saját lábadon pedig még nem tudsz megállni.

Kerüld a konfliktusokat, és maradj ahol vagy. Majd lenyugszik.

2012. dec. 27. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
50%
Rúgd tökön izomból.Aztán majd megtanulja hol a helye.
2012. dec. 27. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
100%
Én inkább rokonokhoz költöznék, mert a barátod szülei helyében egy ilyenbe én se folynék bele, és tuti nem lakhatsz ott egy életen át, sőt... örülj ha pár napig megengedik, az pedig egy szép álom a részedről hogy majd eltartanak... hívj fel egy olyan rokonod vagy FELNŐTT ismerősöd aki hajlandó segíteni és utána gondolkozz a költözésen, addig esélytelen, csak rosszabb lesz a helyzet.
2012. dec. 27. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
100%

Anyud ilyenkor hol van? Netán bántalmazta már?! Mert ha igen,irány a rendőrség!

A barátod szülei nem hiszem,hogy eltartanának,pláne a mai világban,szóval inkább próbálkozz a rokonaidnál.

2012. dec. 27. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
100%

Ha az én lányommal így beszélne az apja,én nekimennék,és lehet hogy az ideg miatt kissé megmasszíroznám a nyakát!


"kitapossa a belem"

"költözzek most takarodjak a palihoz kúrni"

2012. dec. 27. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim válasza:
67%
Kötözd meg éjjel és fenyegesd késsel vagy rendőröket hivd fel vagy családvédelmiseket vayg valahogy fenyitsdbe vagy koli ha középsulisvagy esetleg barátodhozmész avyg azthazudod az apádnak hogy szakitottatok. Anyukád holvan?
2012. dec. 27. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!