Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Apám elzavart a háztól . Mit...

Apám elzavart a háztól . Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Végső elkeseredettségembe írok ide ... 8hónapja van barátom azóta csak rosszabb a helyzet apám annyira nem tudja mik a szavak súllyai ... folyton azt pofázza hogy ha felmerem magam cisnáltatni nem csak a gyereket veri ki belőlem elzavar a háztól , bármi kis dolog miatt ordít , bármit csinálok pl ott hagytam 1 tányért akkor már veszekszik hogy odajön kitapossa a belem stb . Ma ordított közöltem neki hogy mért kell ordítani állandóan erre azt mondja hogy ő a ház ura azt csinál amit akar mondom velem ne ordíts erre megkérdezi hogy mé azt csinál amit akar mondom mert 1 szavadba kerül és költözök innen akkor költözzek most takarodjak a palihoz kúrni , hova mennél nincs senkid rajtam kívül , nem lenne jó mások nyakán élni . Úgy érzem hogy kimegyek és vagy leszúrom vagy elmegyek most és soha többet vissza nem jövök , csak az a baj hogy sokat kell fizetni pl osztálypénz , angol óra stb és nem akarom barátom szüleit ezzel nyaggatni . Valaki mondja el a véleményét !
2012. dec. 27. 19:38
1 2 3 4
 21/38 A kérdező kommentje:
nagyapám van de ő is itt lakik a házba vele is ugyan úgy ordít .. hát vannak de nem akarok senki nyakára költözni ez a baj . meg ott apám is tudná hol vagyok azt meg nem akarom
2012. dec. 27. 20:22
 22/38 anonim ***** válasza:
86%

ma 20:10


Most akkor az a megoldás,hogy elviseli szép csendben,a lelki terrort,amíg idegileg tropára nem megy.

Én is próbálnék menekülni,segítséget kérni......

2012. dec. 27. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 anonim ***** válasza:
97%
Hát ink rokonokhoz menni, mint a barátom szüleinek a nyakába..
2012. dec. 27. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 anonim ***** válasza:
61%

Anyámnál rosszabb volt

Apám állandóan ordít

Nagyapám állandóan ordít


Csak mellékesen jegyzem meg mindenki hülye csak te vagy normális....ez nekem kicsit fura...

2012. dec. 27. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 anonim válasza:
45%
Utolsó, ez jó volt, nagyot nevettem
2012. dec. 27. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 A kérdező kommentje:
nagyapámmal IS ordít ( olvasd el értelmesen amit írtam ) nem csak én vagyok normális , ha kételkedsz akkor ne olvasd nem azért írtam ki hogy te kételkedj abban hogy igaz e vagy nem , én átélem tudom hogy igaz .
2012. dec. 27. 20:32
 27/38 anonim ***** válasza:
100%

ma 20:25


Persze,én is rokonokhoz mennék!

DE elviselni ne viselje már el,ez hosszú távon tönkre teheti idegileg.

Én éltem ilyen környezetben,és igen,nem csak apu,anyu is idegbeteg volt,nyugtatókon élt,rajtam vezették le a feszültségüket!

Én takarítottam,apu felrúgta a felmosóvödröt,mert a munkahelyén feszültségben volt,sütöttem 17 évesen,főztem,apu elém dobta a kaját,hogy megmelegíteni már nem tudtam a mikróban,csak megfőzni......persze úgy ízlett neki,hogy hagyni nem hagyott belőle,sokáig nem tudtam lépni,mivel a rokonaim messze laknak,és mamámnál lakik a 2 unokatestvérem.....

2012. dec. 27. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 anonim ***** válasza:
88%
ja és anyum milyen volt,úgy fájt a fogam,hogy az arcom duplájára dagadt,hétvége volt,fogászat nem volt,falun lakunk,ügyeletre nem tudtam volna bemenni,mert ilyenkor nem volt járat,apu azt mondta a benzin drága,üvöltöttem a fájdalomtól,anyum meg beszólt h "csendesebben szenvedj már!nem hallom a tv-t!!"
2012. dec. 27. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 A kérdező kommentje:
istenem ilyen embereket ...
2012. dec. 27. 20:38
 30/38 anonim ***** válasza:
90%

úgyhogy nem biztos az,hogy kamu

nem kell leszólni a kérdezőt,meg biztatni hogy csendben tűrjön!tapasztalataim szerint az ilyen embereknek nem kell indok a kötözködésre!!

sok ilyen gyerek van,aki ilyen szülőkkel lett megáldva,én odamentem mamámhoz,elmeséltem neki ezeket a dolgokat,segítség helyett annyit mondott,hogy neki is van elég baja,a szüleimről meg vagy jót,vagy semmit(apu anyja),ennyit a rokoni segítségről.

2012. dec. 27. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!