Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Apám elzavart a háztól . Mit...

Apám elzavart a háztól . Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Végső elkeseredettségembe írok ide ... 8hónapja van barátom azóta csak rosszabb a helyzet apám annyira nem tudja mik a szavak súllyai ... folyton azt pofázza hogy ha felmerem magam cisnáltatni nem csak a gyereket veri ki belőlem elzavar a háztól , bármi kis dolog miatt ordít , bármit csinálok pl ott hagytam 1 tányért akkor már veszekszik hogy odajön kitapossa a belem stb . Ma ordított közöltem neki hogy mért kell ordítani állandóan erre azt mondja hogy ő a ház ura azt csinál amit akar mondom velem ne ordíts erre megkérdezi hogy mé azt csinál amit akar mondom mert 1 szavadba kerül és költözök innen akkor költözzek most takarodjak a palihoz kúrni , hova mennél nincs senkid rajtam kívül , nem lenne jó mások nyakán élni . Úgy érzem hogy kimegyek és vagy leszúrom vagy elmegyek most és soha többet vissza nem jövök , csak az a baj hogy sokat kell fizetni pl osztálypénz , angol óra stb és nem akarom barátom szüleit ezzel nyaggatni . Valaki mondja el a véleményét !
2012. dec. 27. 19:38
1 2 3 4
 11/38 A kérdező kommentje:
anyudkám rosszabb volt ezért költöztem ide 5 éve
2012. dec. 27. 20:06
 12/38 A kérdező kommentje:
barátom szülei aranyosak ilyen téren segítenének mindenbe mert tudják milyen most is felhívtak hogy nyugodtan mennyek ha arról van szó , ha megütött akkor most rögtön de nem szeretnék a nyakukra menni erről van szó
2012. dec. 27. 20:07
 13/38 anonim ***** válasza:
100%
Nagyszüleid, rokonaid nincsenek??
2012. dec. 27. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 anonim ***** válasza:
100%
Ha megütött akkor inkább a rendőrséget kéne hívnod nem ide írni..... amúgy nekem elég kamu szagú a dolog..
2012. dec. 27. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 anonim ***** válasza:
89%

"közöltem neki hogy mért kell ordítani állandóan"


Közölted? Hogy közölted?


Idegbeteg emberrel NEM vitázunk. Csak olaj a tűzre.

Konfliktuskezelési szabályok I. Ez alap.


Vesztes pozícióból (mint amiben TE vagy), meg főleg nem vitázunk.

Megvárjuk, míg lehiggad. Addig, ha lehet kerüljük.


"mert 1 szavadba kerül és költözök innen"


Megint vacak húzás. Üres szavakkal NEM dobálózunk.

Van hova költöznöd? Gondolom, nincs!

Akkor, miért vágod magad alatt a fát?


Előbb gondold át racionálisan, hogy mik a lehetőségeid!


Egyáltalán: hány éves vagy?

Van megtakarításod?

18 alatt max. rokonhoz költözhetsz és csakis a szüleid engedélyével.

2012. dec. 27. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 A kérdező kommentje:

17 vagyok

nem kamu dolog , ha nem hiszed leírom tömörebben az egészet

2012. dec. 27. 20:12
 17/38 A kérdező kommentje:
vagymi részletesebben
2012. dec. 27. 20:12
 18/38 anonim válasza:
53%
Szerintem arra kell gondolnod, hogy apukádnak volna szüksége segítségre és ha ott állsz és hallgatod a kirohanásait és erre gondolsz tudni fogod a választ
2012. dec. 27. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat !
2012. dec. 27. 20:18
 20/38 anonim ***** válasza:
100%
Semmiféle rokonod nincs anyudon apudon kívül?
2012. dec. 27. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!