Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért csinálja ezt apám?...

Miért csinálja ezt apám? (lent kifejtem)

Figyelt kérdés
Az egész úgy kezdődött, hogy tavaly a legjobb haverom és az anyja is hívott szilveszterezni, az anyukája fel is hívta apámat, hogy elkérjen, de apám nem akart elengedni. Aztán hosszas győzködés után végül elengedett, de nem tetszett neki. Éjfél után felhívtam őket boldog új évet kívánni. Délben keltem és apám 5 percenként hívott, hogy mikor megyek már haza. Nem vagyok balhés gyerek, nem cigizek, nem drogozok, alkoholt is csak akkor iszok, amikor ad. Engem szivesen látnak haveromnál, szinte már családtag vagyok, akár a hűtőjükbe is benyúlhatok engedély nélkül, persze nem szoktam. Ma megkérdeztem apámat, hogy szilveszterezhet-e itt a haverom. A válasz: NEM. Elkezd kifogásokat gyártani, pl.: szeret itthon gatyában mászkálni és haverom előtt nem tudna. Haverom apja is van úgy néha, de ő nem problémázik. Aztán azt mondja sokan lennénk. Talán 6-7-en lennénk, simán elférnénk, de csak kifogásol. Mondtam, hogy a szobámban leszünk akkor, hogy ne zavarjunk, de csak a kifogás megy. Nem csak most nem akarja megengedni, hogy feljöjjön. Máskor is baja, akár itthon van, akár nincs. Egyszer fent volt haverom, de elment, még mielőtt apám hazajött volna. Aztán mikor jött haza apám, az volt az első szava(most röhögni fogtok): de ***** szag van. A csillag a haverom neve, de nem tartozik ide. Mit gondoltok erről az egészről? Mintha nekem akarna rosszat.
2012. dec. 31. 14:36
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Lemaradt, hogy 16 éves vagyok, lassan 17, fiú ha ez számít.
2012. dec. 31. 14:39
 2/11 anonim ***** válasza:
Apád csak félt téged és a lakását.Mert mondjuk azt gondolja hogy felhívsz valakiket szilveszterezni azok seggrészegen kitudja mire képesek.Elengedni meg azért nem akar mert fél hogy valami rosszat csinálsz(drog,cigi stb.).
2012. dec. 31. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Valamit rosszul írtam. Csak haverom jönne fel, senki más, a többiek a család, így lennénk 6-7-en.
2012. dec. 31. 14:47
 4/11 anonim ***** válasza:

Kicsit antiszociális, és nem akar egy számára idegen embert kerülgetni. Ne erőltesd, mert bepöccen a végén, aztán még te sem mehetsz el máshoz.

Nem mindenki egyforma. Nem kell megértened őt, sem egyetértened, csak próbáld meg elfogadni őt ilyennek.

2012. dec. 31. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Én sem értem az ilyen szülőket. Ha csak a haverod menne fel, abból mi baj lehet? Ha nem szilveszterezhettek együtt ígértesd meg vele, h 2013-ban ismerje meg a haverod, mert lehet az a baja, h nem ismeri eléggé. Akkor talán rájön, h nem olyan, mint a többi fiatal, hogy berúg, össze-vissza okád mindent s a többi. Amúgy hány éves vagy? Ha elmúltál 18, miért kell engedély ahhoz, h elmehess akkor Te? Anyukád? Ő se tudja meggyőzni?

Évente 1x kibírhatná, h nem egy szál gatyába flangál, nem kerül pénzbe, nem Ipodost kértél...

2012. dec. 31. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Már elég régóta ismerem a haveromat, apám is ismeri valamilyen szinten. Haverom meg is ígérte, hogy viselkedni fog, de csak kifogásokat keres apám. Tényleg nem rúg be meg semmi, ő is a normálisak közé tartozik. Fentebb leírtam, hogy 16 éves vagyok. Anyukám azt mondta ő se igazán örülne, ha feljönne haverom. De miért? Nem csinált semmi rosszat. Egyébként feljönnek kicsit nényémék és keresztanyám is, akkor előttük gatyában lesz? Unokatesóm is jön, előtte is gatyában fog mászkálni?
2012. dec. 31. 15:19
 7/11 anonim ***** válasza:

Szóval akkor mindenki feljöhet hozzátok csak az akit te szeretnél az nem? Ez elég gáz! Én ilyenkor, ha igazságtalanság ér 3 hétig nem álltam szóba a szüleimmel és el is jöttem otthonról elég korán. 21 évesen. Igaz most azt hiszik, h én vagyok a sz@r, a köcsög, mert egyedül hagytam őket, külön életem van. Így jártak.

24/N

2012. dec. 31. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Feljöhet rokon, vagy más, de az akit én akarok, az nem jöhet fel. Nem viszek fel szinte senkit, max a haveromat, de még az is korlátozva, mert pl. suli után feljön és figyelnem kell az órát, hogy mikor menjen, percre pontosan, mert apámnak nem tetszik, ha fent van. Egyébként szinte semmit nem enged meg. Nyáron max. 22:00-ig maradhatok, míg még a normálisak is tovább maradhatnak. Tudok magamra vigyázni. Legfőképp az a kifogása ebben, hogy ő aludni akar és nem akar fellenni, hogy kinyissa nekem az ajtót. Van kulcsom, az ég szerelmére!
2012. dec. 31. 15:48
 9/11 anonim ***** válasza:
Talán van valami, ami miatt utálják a te nagy haverodat..nem szimpatikus nekik és kész.
2012. dec. 31. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Szia.Én azt gondolom,hogy apukád nem egy barátkozós típus.Szerintem ő egy magának való ember lehet,akinek nem sok barátja van az életben.Csak azt nem értem,hogy miért akarja,hogy te is olyan legyél,mint ő?
2012. dec. 31. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!