Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mért kell egy 14 éves lánnyal...

Mért kell egy 14 éves lánnyal így bánni?

Figyelt kérdés
Apa egyfolytába szigorúskodik velem, flegmázik és nagyképűsködik...van egy barátom már együtt vagyunk fél éve nagyon nagyon szeretjük egymást és nagyon sokat bizonyított felém, úgy gondoltam bemutatom apunak..joga van tudni róla, hogy van egy fiú akivel elég jóba vagyunk...nem kell semmi rosszra gondolni, semmi szex se ilyesmi nincs köztünk csak csók és kéézfogás apunak nagyon szimpatikus is volt a fiú, de azt mondta, ha látni akar engem akkor jöjjön el hozzám, okés ezzel egyet értek, hogy küzdjün meg értem és tegyen azért valamit, hogyha látni szeretne...de ilyenkor amikor eljön be vagyunk zárva a szobámba, mert mi bemegyünk azt csinálunk valamit, de sétálni egy kicsit már el sem enged, foggalmam sincs, hogy mért...ez így nem jó, hogy mindig csak a fiú jön hozzám, gondolom az ő anyukája is szeretné látni, hogy kivel van a fia kapcsolatban, de egyszerűen nem enged apu el hozzá pedig egy nagyon becsületes fiú, apu nem bízik bennem, flegma velem, nagyképű és ma még le is pi-csázott, mert szempillaspirált szoktam használni....most mit tegyek? :/// De leginkább ebben a fiú ügyben kérnék tanácsot, mert tudom, hogy én még elég fiatal vagyok, dee én úgy gondolom, hogy mert szerelmes vagyok nem követtem el bűnt, és soha nem cigiztem, soha nem ittam alkoholt, soha nem drogoztam, soha nem kerültem rossz társaságba 9 nél tovább soha nem maradtam a barátnőimmel...és egyszerűen lepi-csáz, mert kifestem magam szempillaspirállal meg van egy 17 éves barátom akivel max csók és kézfogás van köztünk...szerinteteek? :///
2012. dec. 30. 15:14
1 2 3 4
 21/35 A kérdező kommentje:
Hallood, ezen most akkorát szakadtaam :D Mi a fiúval a talikat úgy is megtudjuk oldani, ha anyánál vagyok :)) és a mi kapcsolatunk az komoly, és nincs halálra ítélve :) és én nem strapálom magam, a fiúm strapálja magát, mert majd megbolondul értem, és ezt a tesójai is megmondták :)
2012. dec. 30. 16:33
 22/35 A kérdező kommentje:
a másik válaszolónak meg csak annyit, hogy a mai lányok fejlettebbek és szerintem a szempillaspirállal nincs semmi gond :D és már nincs meg a baby born-om, hogy babázzak így a barátaimmal lógok :))
2012. dec. 30. 16:35
 23/35 anonim ***** válasza:
95%
A válaszaidból kiszűrtem hogy milyen típusú nő leszel,vagy már az is vagy szerinted.A szex csak pár hónap kérdése.A "mostani" lányok sem pasiznak 14 évesen,és nem nagymama vagyok hidd el. Nem is pocsékolom az időmet...
2012. dec. 30. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 A kérdező kommentje:
szexet azt majd 17-18 évesen szeretnék :)szóval, nem hónapok kérdése, hanem évek kérdése.
2012. dec. 30. 16:41
 25/35 A kérdező kommentje:
és inkább olvass vissza pár kérdést...a mai lányok már 12-14 évesen elvesztik, de én nem fogom könnyen adni magam, ha akar egy pasi küzdjön meg értem :)
2012. dec. 30. 16:43
 26/35 anonim ***** válasza:

"a fiúm strapálja magát, mert majd megbolondul értem,"


ajaj ez a legveszélyesebb udvarlótipus, csodálkozom, hogy anyukád olyan nyugodtan ül a babérjain-én nem lennék nyugodt a helyében.

2012. dec. 30. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:
70%
Annyi hasonló kislány van mint te a világon,nem hiszem hogy nagyon fognak érted küzdeni... LOL!
2012. dec. 30. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 A kérdező kommentje:
Érdekees, még is megtették :) és, ha nem szeretne akkor nem jönne el több km-re hozzám...:)
2012. dec. 30. 16:45
 29/35 anonim ***** válasza:
Azt hittem csak egy pasid van XDDDD.
2012. dec. 30. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 A kérdező kommentje:
Igen, egy pasim van akit tisztességesen szeretek :) most ezt nem dicsekvés képpen, de attól még, hogy van pasim attól még más fiúknak is tetszhetek, mert hogy van még rajta kívül egy jó pár udvarlóm...ez van sokan 19 évesnek néznek...
2012. dec. 30. 16:50
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!