Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Hogy kell bánni egy szűz...

Hogy kell bánni egy szűz lánnyal? Mit/hogy csináljak vele?

Figyelt kérdés
Én már elég régóta nem vagyok szűz,de viszont a mostani barátnőm még az.Nagyon szeretjük egymást,már 9 hónapja eggyütt vagyunk és nem csak a szexre megyek és szeretném ha jó lenne neki.Mit csináljak hogy ne fájjon neki? Az első lány akivel lefeküdtem már nem volt szűz és még nem vettem el egy lány szüzességét sem. Kérlek SEGITSETEK!!!!
2008. máj. 10. 18:14
1 2
 1/20 anonim válasza:
20%
dugd meg
2008. máj. 10. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%

még én sem.

de szerintem legyél vele minél gyengédebb, és kérd meg hogy szoljon ha fáj neki, vagy nem jó neki.

2008. máj. 10. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Hat szia! Csaj vagyok, es az elso esetem pont ilyen volt...Szerintem eloszor csak kenyeztesd az agyban, lazitsd el: maszirozas, simogatas, ugy h juss egy a csiklojaig es mutasd meg neki h milyen mikor valaki 'elmegy'(meg volt baratnod tudod hogy kell banni egy lannyal,csak gyongeden)neha terjetek sexes temakra is,hogy ne erje felkeszuletlen a csajt,es nagy pontokban meselj neki h milyen jo...ne kerdezz ra szovegeles kozben h o akarja e,mert nem fogja tudni...kovetkezoen pedig probald elmondani neki h szamit egy kapcsolatban a sex,es hogy jo erzes...szoval elmeleteileg szerettesd meg vele a gondolatot,majd agyban probald kenyztetni a 'tieddel'es egyszer lassan,nagyon lassan probalj belehatolni,akamit csinalsz, neki egy kicsit fog fajni,de kibirja ha o is akarja,lehet elsore nem fog sikerulni a behatolas,de ne add fel,jah es folytasd ahogy kell,tanitsd meg a lanyt!!!!sok sikert!!!;)remelem segitettem.
2008. máj. 10. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Nem megdugni akarom hanem szeretkezni vele!! a 2. válaszadónak kösz.
2008. máj. 10. 19:08
 5/20 A kérdező kommentje:
Igen segítettél. Már beszéltünk róla,ő is akarja a dolgot csak kicsit olyan nem tudom milyen érzés van bennem. Mintha rosszat csinálnék.:S Pedig nem 13-14 éves kislányrol van szó.
2008. máj. 10. 19:12
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon gyengéd légy vele és semmi olyat ne tégy, amit ő még nem szeretne. Hagyd, hogy megismerkedjen lassan a dolgokkal, simogasd és csókolgasd az egész testén és látni fogod, szereti e és hogyan szereti. Ha nem szeretné még a szexet, ugyis megállít majd, de te próbálkozhatsz.
2008. máj. 10. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Ő azt mondta vagyis utalt rá hogy szeretné. Olyat természeresen nem teszek amit ő nem szeretne. Most nem az a lényeg nekem mi jó és mi nem hanem hogy NEKI mi jó és hogy mit szeretne.
2008. máj. 10. 19:33
 8/20 anonim válasza:
100%
szerintem a legfontosabb a gyengédség.az én barátom anno nagyon figyelmes volt, persze fájt,de a figyelmessége kárpótolt :)
2008. máj. 10. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
92%
Szia! Én is szűz vagyok még és a barátom már nem az. Én először is csak annyit tudok mondani, hogy pettingeljetek sokat, hagyd hogy "ismerkedjen" veled és a "férfiasságoddal" :) Ha ez már mind megvan és persze van köztetek kellő bizalom, akkor jöhet a szex. Hogy ne fájjon neki arra csak az a megoldás, h nagyon nagyon nyugtasd meg a csajt és kellően izgasd fel, hogy jó nedves legyen. esetleg használjatok síkosítót. és utánna nagyon lassan mehet a "menet" :) Csinálj vele mindent úgy, mint az exeddel csak sokkal lassabban és gyengédebben:) Ennyi a titka :)
2008. máj. 10. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim válasza:
100%

Ja és védekezzetek is.

Az előjáték mndig jó hatással van. A simogatások, a puszik,csókok mindig jó hatással van. Fokozza a vágyakat így testleg is sokkal felkészültebb lesz. A behatolás elöször legyen lassú,aztán úgy lehet később fokozni.

2008. máj. 11. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!