Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Hogy kell bánni egy szűz...

Hogy kell bánni egy szűz lánnyal? Mit/hogy csináljak vele?

Figyelt kérdés
Én már elég régóta nem vagyok szűz,de viszont a mostani barátnőm még az.Nagyon szeretjük egymást,már 9 hónapja eggyütt vagyunk és nem csak a szexre megyek és szeretném ha jó lenne neki.Mit csináljak hogy ne fájjon neki? Az első lány akivel lefeküdtem már nem volt szűz és még nem vettem el egy lány szüzességét sem. Kérlek SEGITSETEK!!!!
2008. máj. 10. 18:14
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat.
2008. máj. 11. 17:45
 12/20 anonim válasza:
Ismerjétek meg előbb egymást,nekem is hasonló a szitu a csaj 19 lesz nemsoká,én meg pár hónap múlva,de a pettig az már műsoron van 1 jó ideje (nah én meg nem tartom magam már kezdőnek ^^ ) :) szerintem hagyd hogy a csaj üljön bele vagy legalábbis ő irányítson,had csinálja úgy ahogy neki a legjobb ( a behatolásnál) a többi úgyis adja magát amennyiben te tapasztaltabb vagy úgy már a konkrét aktusban te irányíthatsz.
2008. máj. 12. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
7%
9 hónapja """"barátnőd"""" van és még le se feküdtetek? A barátnő ott kezdődik hogy dugtatok...te vagy egyfolytában csalod vagy impotens vagy. Minek akarsz vele lefeküdni? Hogy neki jó legyen mer te amúgy leszarod? Szánalmas vagy ember..a férfiak szégyene
2008. júl. 10. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem figyelemre méltó a felfogásod, és tényleg látszik hogy szereted, és hogy félsz hogy nem lesz jó neki. ha továbbra is így gondolkodsz, akkor minden a legnagyobb rendben fog menni . sok sikert! :)
2008. júl. 11. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
se impotens nem vagyok,se nem csalom meg. a járás nem ott kezdődik hogy megdugom. te egy irtó hülye vagy. mindnki másnak kösz a segitséget.
2008. aug. 11. 21:13
 16/20 A kérdező kommentje:
vagyis a barátnő
2008. aug. 12. 20:46
 17/20 anonim válasza:
100%
Az utolso elotti kommentalaonak szol:te vagy a ferfiak szegyene!!!! A
2011. okt. 4. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim válasza:
100%
az utolso elotti kommentalonak szol:te vagy a ferfiak szegyene!!!!nm az a lenyeg h minnel hamarabb agyba vigyel egy lanyt!!! A kommentalonak pedig azt hogy jo hogy meg vannak ilyen fiuk,melyek nm a sexet hanem a szeretetet reszesiti elonyben.Legy gyenged vele,szeressed es minden jo lesz!!!
2011. okt. 4. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim válasza:

puszilgasd neki a punciját, azt minden lány imádja,körbe - körbe és a csiklóját is...

ne cuppogosan hanem olyan erotikusan kicsit szívd meg a szeméremajkait is... dicsérd a punciját, hogy hm de szép, hmmm de jó illatú de ne végig csak akkor amikor elkezded ott puszilgatni, hogy oldódjon.

(sok ember nem szereti az elsődleges nemi szervét; kicsi, bűdi, formátlan)


Lényeg, hogy érezze a lány/ nő akit épp szűztelenítesz, hogy szereted s elfogadod öt ott is ugy ahogyan van.


Türelem, türelem, türelem... SEMMIT nem szabad erőltetni és a szex után nem lelépünk hanem megbeszéljük ami történt, kérdezni kell, hogy mi volt a jó a rossz, hogyan élvezted, magadnak hogyan okozol orgazmust!

Akik intim kapcsolatba kerülnek egymással legyen az azonos vagy különböző nemű azok egymástól bármit kérdezhetnek, mondhatnak. /szerintem/

2018. máj. 4. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim válasza:

Az a legfontosabb, hogy az összes testrészeddel a lányra figyelj és fejben is, de csak a szex előtt 10 perccel és utána hanem egy jó hónapig vagy félévig, hogy jó emléke legyen a szexxel kapcsolatban/: veled.


Nincs jobb egy olyan lánynál/ nőnél aki neked akar tetszeni és lesi minden kívánságod ha te figyelsz rá nem csak 10 perceket akkor te is elvárhatod cserébe ezeket az igen fontos dolgokat.


Végtelenségig tudnék beszélni, hogy mi kell a nőnek.

2018. máj. 4. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!