Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mért kell egy 14 éves lánnyal...

Mért kell egy 14 éves lánnyal így bánni?

Figyelt kérdés
Apa egyfolytába szigorúskodik velem, flegmázik és nagyképűsködik...van egy barátom már együtt vagyunk fél éve nagyon nagyon szeretjük egymást és nagyon sokat bizonyított felém, úgy gondoltam bemutatom apunak..joga van tudni róla, hogy van egy fiú akivel elég jóba vagyunk...nem kell semmi rosszra gondolni, semmi szex se ilyesmi nincs köztünk csak csók és kéézfogás apunak nagyon szimpatikus is volt a fiú, de azt mondta, ha látni akar engem akkor jöjjön el hozzám, okés ezzel egyet értek, hogy küzdjün meg értem és tegyen azért valamit, hogyha látni szeretne...de ilyenkor amikor eljön be vagyunk zárva a szobámba, mert mi bemegyünk azt csinálunk valamit, de sétálni egy kicsit már el sem enged, foggalmam sincs, hogy mért...ez így nem jó, hogy mindig csak a fiú jön hozzám, gondolom az ő anyukája is szeretné látni, hogy kivel van a fia kapcsolatban, de egyszerűen nem enged apu el hozzá pedig egy nagyon becsületes fiú, apu nem bízik bennem, flegma velem, nagyképű és ma még le is pi-csázott, mert szempillaspirált szoktam használni....most mit tegyek? :/// De leginkább ebben a fiú ügyben kérnék tanácsot, mert tudom, hogy én még elég fiatal vagyok, dee én úgy gondolom, hogy mert szerelmes vagyok nem követtem el bűnt, és soha nem cigiztem, soha nem ittam alkoholt, soha nem drogoztam, soha nem kerültem rossz társaságba 9 nél tovább soha nem maradtam a barátnőimmel...és egyszerűen lepi-csáz, mert kifestem magam szempillaspirállal meg van egy 17 éves barátom akivel max csók és kézfogás van köztünk...szerinteteek? :///
2012. dec. 30. 15:14
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
93%

"Nem a szex a lènyeg"


Igaza van a 10-esnek. Mi is voltunk fiatalok, sőt én munkám során is velük foglalkozom ès tényként közlöm veled: egy 17 èvesnek igenis irtó fontos a szex, akámit mond. Nem fog rád várni és ezèrt nem engrednélek el én sem: naiv vagy.

2012. dec. 30. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:
93%
Drágám, ahogy fent írva vala: "Főleg nen egy 17-18 éves, akinek már alapdolog a szex, mert lehet, hogy kibír egy kicsit, de hidd el, hogy 15 éves korodnál tovàbb nem fog várni arra, hogy - csúnyán kifejezve - jól megdugjon." capito?
2012. dec. 30. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 A kérdező kommentje:
De őt akkor sem a szex érdekli, hanem, hogy velem legyen...6 hónapja járunk és, eddig sem volt szex és egy darabig nem is lesz...
2012. dec. 30. 15:41
 14/35 anonim ***** válasza:
88%

Én is 14 éves vagyok, és nincs barátom. Apám és anyám is megmondta, hogy most a tanulásra, ne a fiúzásra koncentráljak.

Szerintem örülj, hogy egyáltalán engedi, hogy egy nálad idősebb fiú legyen a barátod, és nem rögtön "a puskával jött ki elé". :)

Gondolom, attól is tart, hogy majd ha a fiú otthagy, te nagyot fogsz csalódni. Az apák ilyenek, ilyenek, mindig féltik a lányukat, hogy megbántják őket.

Bár azt nem értem, hogy miért sérteget, ezt vele kell megbeszélned.

2012. dec. 30. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 A kérdező kommentje:
de basszus, az egyik dolog az, hogy jó tanuló vagyok, a másik meg az, hogy a fiú nemsokára azaz az érettségi után egyetemre megy, és ha nem megy valami akkor szokott nekem segíteni tanulni is...és jah az apák ilyenek csak tudod nem kellett volna lepi-csáznia.
2012. dec. 30. 15:49
 16/35 anonim ***** válasza:
De kérdezò! Te tényleg nem érted, amit itt mondunk? Ő 17, te 14, ez nagyon nem megy össze igény szempontjából. Tudod mit, felteszel egy kérdést ezzel kapcsolatban.
2012. dec. 30. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 A kérdező kommentje:
xd 3 év van köztünk, mi úgy vagyunk vele, hogy a kor nem számít, ha jól kijövünk egymással és szeretjük egymást...kor...kor...ez olyan hülyeség...és az olyan lányok akiknek olyan pasijuk van akik simán az apja lehetne??? mi sok ebben a 3 évben??
2012. dec. 30. 15:58
 18/35 anonim ***** válasza:
12%
én is 14 éves vagyok és nekem is van egy 17 éves barátom, mi is táv kapcsolatban vagyunk, de engem hála az égnek elengednek hozzá...vidd el magatokhoz szilveszterezni, apud meg majd később lenyugszik...had eméssze, hogy a kicsi lányának van egy barátja :)
2012. dec. 30. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:
Az a baja apadnak hogy szunetbe visszamesz anyadhoz a fiut meg nem latod tobbet. Felesleges strapalnod magad, ez a kapcsolat halalra van itelve es apad ezt tudja :)
2012. dec. 30. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:
Én 14 éves koromban még babáztam,és szempillaspirált sem használtam.Ha én fiút vittem volna haza annak idején a te korodban,két büdös pofonnal fogadott volna az anyám.
2012. dec. 30. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!