Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mért kell egy 14 éves lánnyal...

Mért kell egy 14 éves lánnyal így bánni?

Figyelt kérdés
Apa egyfolytába szigorúskodik velem, flegmázik és nagyképűsködik...van egy barátom már együtt vagyunk fél éve nagyon nagyon szeretjük egymást és nagyon sokat bizonyított felém, úgy gondoltam bemutatom apunak..joga van tudni róla, hogy van egy fiú akivel elég jóba vagyunk...nem kell semmi rosszra gondolni, semmi szex se ilyesmi nincs köztünk csak csók és kéézfogás apunak nagyon szimpatikus is volt a fiú, de azt mondta, ha látni akar engem akkor jöjjön el hozzám, okés ezzel egyet értek, hogy küzdjün meg értem és tegyen azért valamit, hogyha látni szeretne...de ilyenkor amikor eljön be vagyunk zárva a szobámba, mert mi bemegyünk azt csinálunk valamit, de sétálni egy kicsit már el sem enged, foggalmam sincs, hogy mért...ez így nem jó, hogy mindig csak a fiú jön hozzám, gondolom az ő anyukája is szeretné látni, hogy kivel van a fia kapcsolatban, de egyszerűen nem enged apu el hozzá pedig egy nagyon becsületes fiú, apu nem bízik bennem, flegma velem, nagyképű és ma még le is pi-csázott, mert szempillaspirált szoktam használni....most mit tegyek? :/// De leginkább ebben a fiú ügyben kérnék tanácsot, mert tudom, hogy én még elég fiatal vagyok, dee én úgy gondolom, hogy mert szerelmes vagyok nem követtem el bűnt, és soha nem cigiztem, soha nem ittam alkoholt, soha nem drogoztam, soha nem kerültem rossz társaságba 9 nél tovább soha nem maradtam a barátnőimmel...és egyszerűen lepi-csáz, mert kifestem magam szempillaspirállal meg van egy 17 éves barátom akivel max csók és kézfogás van köztünk...szerinteteek? :///
2012. dec. 30. 15:14
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
És mi van édesanyáddal?
2012. dec. 30. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
100%

Apád szeret, és aggódik érted.

Idővel ellazul majd, nagyon gyerek vagy még, otthon a helyed.

2012. dec. 30. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 A kérdező kommentje:
Anyukám az 230 km re lakik, vele lakom csak most szünetben itt vagyok apánál és a fiú is ehhez a helyhez lakik közelebb
2012. dec. 30. 15:22
 4/35 anonim ***** válasza:
96%
Apád elég normális, mert az én lányom nincs elengedve 9-ig és a "lovag" csak a táskáját cipeli.
2012. dec. 30. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 A kérdező kommentje:
Mi a baj azzal, ha egy 14 éves lány szerelmes??? A fiú őszinte és becsületes és tisztelettudó...nem értem mi a baj a csókkal meg a kézfogással....
2012. dec. 30. 15:23
 6/35 anonim ***** válasza:
100%

Ne haragudj, nem lenézlek a korod miatt, de a véleményem felnőtt emberként azt, hogy 14 éves lánynak még nem való pasi. Főleg nen egy 17-18 éves, akinek már alapdolog a szex, mert lehet, hogy kibír egy kicsit, de hidd el, hogy 15 éves korodnál tovàbb nem fog várni arra, hogy - csúnyán kifejezve - jól megdugjon. Tudom, te most "szerelmes" vagy, és korodból adódóan naiv (ezzel semmi baj nincs), de apukád tapasztslt felnőtt ember létére tudja, hogy működnek ezek a dolgok.


Örülj, hogy legalább nem tilt, én biztos kaptam volna vagy 2 atyai pofont, ha 14 évesen azzal állítok haza, hogy pasim van. Nyilván attól tart, hogy szexelni fogtok, nem vigyàztok, belevisz valami rosszba a fiú - mert ez így megy manapság. Ès mondhatod, hogy te nem olyan vagy, mert senki nem olyan volt, de ennyi idősrn az embeere túl nagy befolyással bírnak a dolgok. Ha holnap elkezdené pedtegetni a fiú, hogy szexelni akar vagy vége a kapcsolatotoknak (és ezt nem kimondja, csak érzékelteti), akkor hidd el, hogy te 2 hét múlva ugranál az ágyàba, hogy el ne veszítsd őt....



Szóval nem egyszerű helyzet,mert nyilván azt is megértem, hogy te szeretnél a barátodnál is lenni, de apukádat is.Azt tanácsolom, fokozatosan haladj, űlj le és mondd el neki, hogy a barátod anyukája szeretne megismerni vagy meghìvott ebédre, ilyesmi, amire mégsr mondhatja, hogy nem, inkább legyél bunkó...

2012. dec. 30. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:

5


Mert még agyilag fiatal vagy hozzá, még ha testileg már fejlett is vagy.. Felesleges kisérteni a dolgokat..

2012. dec. 30. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
Jaaa..lemaradtam róla, milyen messze lakik a barátid...na most nem gondolod, hogy elengednék egy 14 éves gyereket egyedül vagy 100 km-re?
2012. dec. 30. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 A kérdező kommentje:
nem a szex a lényeg...én vagyok neki az első barátnője és még neki se a szex jár a fejébe....
2012. dec. 30. 15:30
 10/35 anonim ***** válasza:
100%

9


Figyi, ne nézd madárnak az idősebbeket-ők is voltak annyi idősek mint te, és az összes stiklit ismerik, ami csak lehet:DD

2012. dec. 30. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!