Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Miért kell egy szűz lánnyal...

Miért kell egy szűz lánnyal gyengédebben bánni, mint egy nem szűzzel?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Szerintetek, ha van egy szűz és egy nem szűz lány, miért kell az egyikkel gyengédebben bánni, vagy vigyázni rá? Alapjába véve mindkettőt szereted, normális, hogy nem állat módjára viselkedsz vele... Miért kell ennyire felfújni a szüzesség elvesztését?

Légyszíves értelmes válaszokat!

Előre is köszönöm!



2012. dec. 13. 17:10
 1/7 anonim ***** válasza:

nem "kell" csak jólesik (esne) neki hogy nem egy dúvad módjára, előjáték nélkül rontasz rá és a csontszáraz p.unvcijába erőszakosan beletolod a pötsöd nagy fájdalmat okozva (mert ez alapból sz.r, úgy meg főleg milyen lehet ha még egy vaskos hártya is van ott és még szűkebb).

a szüzesség elvesztése alapból, 1 órás izgatással se minden lánynak egy álom ezt tudhatnád

én egyébként úgy vesztettem el hogy nem mondtam el hogy szűz vagyok, szerencsére szintén szüzet fogtam ki aki jó sok időt szánt a dolognak, de ha olyan valaki aki a gyors, durva menetekért rajong lehet hogy nem úgy lettem volna h kb.5 másodpercig fájt meg nem véreztem, hanem lehet hogy akkor dőlt volna belőlem meg 2 napig nem tudok ülni.

há' ezért szokás "vigyázni"

2012. dec. 13. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Lány vagyok, szóval nehezen rontanék rá valakinek a p.ncijára, kedves válaszoló.
2012. dec. 13. 17:21
 3/7 anonim ***** válasza:
90%
Akkor majd, ha egy bunkó veszi el, ne adj'Isten, megtudod...
2012. dec. 13. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
88%
jaja majd meglátod... és nem, nem minden pasinál ugyanaz a "normális" hogy ha szeret akkor majd gyengéd... van olyan aki az életben visszafogott kis cukimuki, aztán az ágyban meg kb. megerőszakol
2012. dec. 13. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Nem vagyok már szűz, tökéletes volt az első alkalom, ugyanúgy, mint a 20. Nem értem miért kell ilyen rosszindulatúnak lenni és rögtön azzal jönni, hogy sz.r lesz, majd megtapasztalom a szenvedést, attól, hogy nektek nem úgy sikerült, másra ezt ne vetítsétek át.

Egy egyszerű kérdést tettem fel, amire lehetne normális válaszokat adni és nem trágár, genya módon válaszolgatni. Mint írtam egy normális kapcsolatban a fent említett módon kéne történnie a dolgoknak, ezért édekelt volna, hogy pár ember ezt miért is reagálja ennyire túl, de ezek szerint van oka mindennek, mintahogy a ti válaszotokból is le lehet szűrni. Azért köszönöm, hogy írtatok!

2012. dec. 13. 19:28
 6/7 anonim ***** válasza:
egy szuz lanyra jobban kell vigyazni, nem is csak a fajdalom miatt, hanem mert az elso alkalom alapozza meg a jovobeli szexualitasat..ha rossz lesz, talan soha nem fofja mar kivanni a szexet,viszont ha jo, akkor pozitiv elmeny marad benne. ez agyban dol el, a szuzhartya meg csak raadas:)))
2012. dec. 14. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mert a legelső élmény mindenkinek a legmeghatározóbb, akár tetszik, akár nem. Ezért. Ha nem elég gyengédek Hozzád, meglehet, azt fogod hinni a későbbi kapcsolataid során, hogy minden férfi durva és emiatt mentális gondjaid lehetnek. 24 F
2012. dec. 16. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!