Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kell bánni 1 lánnyal?

Figyelt kérdés
2011. nov. 16. 20:51
 1/5 anonim ***** válasza:

Szeretem, ha a pasi erős jellem, de közben gyengéd tud lenni velem. Pl láttál már anyakrokodilt, aki a szájában fogja a kicsinyét? Egyszerre sugároz erőt, és gyengédséget.

Szeretem, ha egy pasi határozott, de nem keményfejű, hallgat az esetleges építő kritikára. Úgymond formálható, mégsem veszíti el az egyéniségét. Okosan építi fel azt. Szeretném, hogy olyan legyen, akire támaszkodni tudok, akire felnézhetek, de nem uralkodni próbál rajtam.

Ha eszembe jut még valami, írok, most ez jutott eszembe.

Ja, ami a külsőt illeti, nekem kell, hogy tetsszen. Nem másoknak. És nem kell adonisznak lennie abszolút, csak legyen meg benne az a valami (külsőleg), ami engem megfog.

2011. nov. 16. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

első..ez elég lehetetlennek hangzik :D

16/F

2011. nov. 16. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem lehetetlen, mert van egy ilyen jelöltem, de álmodni sem merek róla, hogy pont én kellek majd neki. De ki tudja
2011. nov. 16. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

első válaszolóval egyet értek. én is imádom ha egy srác egyszerre markáns, erős és mégis gyengéd.

A lányt először csak simogasd, nagyon gyengéden a karját, vállát esetleg a hasát,és ha ő akarja, ő is ekezd téged simizni ezzel jelet ad,hogy mehetsz tovább... (erre sztem mindenképp szükség van, főleg ha a lány nem a barátnőd, csak egy barátod akivel épp ilyen helyzetbe kerültél) sokat csókolgasd, lassan térj át a nyakára.. ha nem zavarja szívd ki egy kicsit. én személy szerint azt is imádom ha a fülemet harapdálja, (de semmiképp se nyald a fülét...csak harapdáld.. a nyálas fül nagyon idegesytő érzés) húzd magadra a lányt, csókolgasd hevesen és közbne a kezed mehet lefelé.. tapizd a fenekét, ez nagyon izgató tud lenni meg a mellét is,(bár sok lány azt nem szereti,pedig attól is felizgulunk) és ezek után ha úgy érzed ő is kellőképpen érzi benyúlhatsz a bugyijába.. ezek után már minden sinen van ;)

2011. nov. 16. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

utolsó: nem biztos hogy erre irányúlt a kérdés.


hogy kell bánni? finoman, kulturáltan, gavallérosan, határozottan.

2011. nov. 17. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!