Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ez segítene?

Szerintetek ez segítene?

Figyelt kérdés

Nos, az a helyzet, hogy én egy 16 éves fiú vagyok és van egy lány, aki 15 éves.Szeretjük egymást, rendkívül jól kijövünk, csak van egy kis probléma.Az anyukája azt mondta neki, hogy 18 év alatt nem lehet barátja.És hát amikor ezt

a lány megmondta, rögtön elsírtam magam, mert még egy ilyen szép, aranyos lányt nem találtam és nagyon szeretném, ha együtt lennénk.Azt gondoltam, hogy írok az anyukájának egy meghatóbb levelet, hogy mennyire szeretem a lányát és hogy mennyire szükségem van rá és semmi rosszat nem akarok tőle, csupán szeretnék vele lenni és teljes szívemből szeretni.És ha Ő azt szeretné, akkor elmegyek hozzájuk, beszélgethetünk, mindenre őszintén válaszolok, továbbá ha azt szeretné, akkor a házból sem mennénk ki, nekem úgy is jó, csak hadd ölelhessem a lányát, mert még egy ilyen szép, kedves lányt nem fogok találni.A levél végére valami ilyesmit írnék: Kérem engedje, hogy ez a karácsony nekem is boldog legyen.


Boldog karácsonyt!


Tisztelettel, xy, ...-ról


Szerintetek ezt nagyon szépen, kifejtett mondatokkal leírva ha megírnám az anyukájának szerintetek meglágyulna a szíve és megengedné, hogy együtt legyünk?


Elsősorban hasonló anyukák válaszát várnám, hogy ez jó-e, esetleg össze tudnánk-e hozni egy még jobb, meghatóbb levelet? Ha esetleg más ötletetek van, hogy hogyan tudnék a lánnyal együtt lenni, vagyis az anyukáját megkérni, hogy járhassunk, azt is nagyon megköszönném.Ha ehhez az kell, hogy a házuk előtt hóban, sárban, térdenállva, sírva könyörögjek neki, azt is megteszem, mert nekem nagyon nagyon kell az a lány, tiszta szívből szeretem.


2012. dec. 24. 08:32
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Szerintem valahogy beszélj az anyukájával, mondd el, hogy nem vagy "olyan", nem akarod kihasználni, mert szereted, és tiszteled őt (a lányt). Írd bele a fentieket is, hogy kedves, aranyos lány, és valószínűleg nem találnál még egy ilyet, és nagyon szereted őt. Szerintem amit írtál (engedje, hogy ez a karácsony neked is boldog legyen) kicsit nyálas, erőltetett, de azért bele írhatod ezt is. Sok sikert, és boldog karácsonyt!

16/L

2012. dec. 24. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Vagyis inkább élőben jobb lenne, nem pedig levélben?
2012. dec. 24. 08:50
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
De cuki vagy:DD
2012. dec. 24. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm.Bárcsak az anyukája is így gondolná.Kell nekem az a lány, rettentően beleszerettem.És ha az kell, hogy sírva könyörögjek az anyukájának, akkor azt fogom tenni, csak engedje meg.
2012. dec. 24. 09:02
 5/17 A kérdező kommentje:
Segítsetek, kérlek :'(
2012. dec. 24. 09:26
 6/17 anonim ***** válasza:

Nekem kislányom van, bár még messze ettől a kortól, de biztos, hogy jobban tetszene, ha személyesen adnád elő a mondandód. Csak egyenesen, őszintén, minden színészkedés nélkül.

Azért az anyukát is megértheted, nem ismer, konkrétan biztos, hogy nem veled van baja, hanem egyszerűen félti a lányát. Nem akarja, hogy csalódást okozzanak neki, nem akarja, hogy hiába tépjék le a virágát, vagy ennek következménye legyen. Azért 18 év a határ, mert akkor már nem tinik lesztek, jó esetben érettebb lesz a gondolkodásotok és nem siettek el dolgokat.

Különben miért ne lehetnél csak a barátja, a szó legnemesebb értelmében, amíg be nem tölti a 18-at? Biztos, hogy alaposan meg tudnátok ismerni egymást. És ha ígéretet tesztek, anyukának sem kell erényövet aggatni a kislányára, csak tudnia kell, hogy megbízhat bennetek. Úgy is kell viselkednetek.

2012. dec. 24. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Szerintem is cuki vagy :) Beszélj vele, mert ha meegismer, meggondolhatja magát. Ha az én lányom lenne, ezek után biztos belemennék :)
2012. dec. 24. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Egy kamaszlány anyukája vagyok... ő még nem fiúzik, de ha elkezdené, próbálnám nem elfelejteni, hogy én is voltam kamasz - és szerelmes. :)


A mai világban, a mai értékrendek mellett megmondom őszintén, én is félteném a lányomat... ( a férjemről nem is beszélve.. :D ). És szerintem ezzel Te is egyet értesz...


Én a helyedben nem levéllel indítanék, hanem személyesen... esetleg előtte felhívni, a telefonban csak bemutatkozni, és megkérdezni, elmehetnél-e hozzájuk váltani vele néhány szót, amikor neki alkalmas... ha ebbe belemegy, akkor félig nyert ügyed van...


És ne együtt járással indíts! Ilyen anyánál semmiképp!


Mondd meg, hogy beleszerettél... és tisztában vagy vele, hogy egy kapcsolathoz még fiatalok vagytok ;).

De szeretnéd a lányt közelebbről megismerni, szeretnél vele találkozni, ezzel megalapozni valamit, ami később lehet belőle.


Megérted, hogy félti... ezért nem is kérsz tőle többet, mint hogy időnként meglátogathasd, és akkor az anyuka is megismerhet téged, és esetleg később ennek függvényében esetleg engedékenyebb lesz, ha látja, hogy megbízható fiú vagy.

2012. dec. 24. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Hát ez úgy van, hogy minden ember más. Valaki engedne Neked, valaki nem. Valaki elsírná magát, hogy milyen aranyos vagy, valaki sajnos kiröhögne... Vanna ilyen anyukák. Ezek vagy attól félnek, hogy idő előtt elveszed a szüzességét, vagy, hogy összetöröd a szívét. Egy próbát megér a levél, ha nem hatja meg, akkor találkozz Vele.


u.i.: Arra vigyázz, hogy a levél annyira ne legyen nyálas mert az taszító. ( persze lehetnek benne olyan részek, csak ne legyen az egész olya.)

2012. dec. 24. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.Átgondolom, átfogalmazom a levelet és elküldöm, aki szeretné majd elolvasni, szóljon, elküldöm privátban.


Boldog karácsonyt nektek is!

2012. dec. 24. 10:09
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!