Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » JOggal vagyok anyámra kiakadva?

JOggal vagyok anyámra kiakadva?

Figyelt kérdés
Megkértem,hogy adjon fel egy csomagot a megrendelonek,a pontos címet is odaadtam,erre fel anyám rosszc ímet írt rá,és a megrendelo már egy hete vár a csomagjára,de nem kapta meg,mert hát rossz címre lett kuldve,a megrendelo azóta azt hiszi,hogy átvertem,mit tegyek?
2012. dec. 18. 12:41
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Ha nem létező a cím, akkor vissza fog menni hozzád, ha rajta van a csomagon a feladó. Miért változtatta meg a címet???
2012. dec. 18. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
anyum felajánlotta, beviszi a levelével egyutt,azt mondta,h így nem kell kulon menni,eloszor nem egyeztem bele,de ez az eset jo lesz tanulopénznek
2012. dec. 18. 13:06
 13/16 anonim ***** válasza:

Küld el neki emailben a csomag feladó szelvényt és akkor talán elhiszi majd .

De menj be a postára és kérdezd meg , hogy mi a helyzet a csomaggal .

Én személy szerint nem tartom kizártnak azt se , hogy valaki átvette már ( a rossz címzett ) és ő majd nem fogja vissza küldeni .


Szerintem nyomtasd ki minden levelezéseteket és őrizd meg a csomag szelvényét . Mert nehogy feljelentsen és akkor te tudod bizonyítani , hogy vissza akartad fizetni neki a pénzt csak ő a táskát követelte .

2012. dec. 18. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:

mert otthon lehetelen normálisan beszélgetni,mert megy a tv folyton,és nem figyelnek rám a szuleim,h mit mondok,hanem a tv-t figyelik

anyátol kérdeztem,h mi lehet az adott város neve magyarul,de o is csaqk tippelet,ezért rossz magyar címet mondott az alkalmazottnak a postán is

2012. dec. 18. 13:08
 15/16 anonim ***** válasza:

Ha nem létező címre küldtétek,akkor jó eséllyel visszakerül hozzád.

A papír megvan amivel feladtátok?

Csak,mert a rajta lévő cím alapján az összes telefonszolgáltató tudakozójától megkérdezhetnéd van-e hozzá telefonszám.

2012. dec. 18. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
olyan nevu ember nem létezik abban a faluban,és utca sem olyan néven,mert egy magyar faluba lett elkuldve,és egy full szlovák városba kellett volna mennie
2012. dec. 18. 13:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!