Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van mindenki kiakadva...

Miért van mindenki kiakadva azon hogy szólok a tesómnak hogy ne beszélgessen hajnali 2ig?

Figyelt kérdés

Az ő szobája az enyém mellet van és elég vékonyak a falak. Minden áthallatszik.


Nekem minden reggel 5kor kel kelnem hogy dolgozni menjek de ő nem csinál semmit, egész nap gépezik.


Este meg a barátjával beszélget, vihog és még neki áll feljebb ha szólok érte hogy nem tudok aludni.


Az internetet meg van hogy én fizetem.

Ha letöltök valami filmet már rögtön szól hogy nála belassul a net, ne most töltsek le. Amúgy nem sokat gépezek, késő délután érek csak haza.


Anyám persze őt védi.


2012. szept. 1. 11:36
 1/7 anonim ***** válasza:

Magyaráz meg szépen neki,és anyudnak,hogy ő egész nap ráér gépezni,te pedig dolgozni jársz,ha hazajössz,szeretnél te is

internetezni,filmet letölteni,olyankor csináljon mást,játsszon a gépen,olvasson könyvet,stb.

Magyarázd meg anyudnak is,hogy te is besegítesz az internet számlába,akkor te miért nem tölthetsz le egy filmet?


Ha normálisan beszélsz anyuddal,elmondod neki ezeket,szerintem megért.

2012. szept. 1. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Ezeket már mondtam neki.

Azt mondja azért nem tud napközben beszélgetni a barátjával mert dolgozik

2012. szept. 1. 12:25
 3/7 anonim ***** válasza:
Most akkor egész nap nem csinál semmit, és gépezik, vagy dolgozik ő is?
2012. szept. 1. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
A barátja dolgozik, azért tud vele csak este beszélni.
2012. szept. 1. 12:31
 5/7 anonim ***** válasza:
Ne hallgatózz! Aludj!
2012. szept. 1. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ha kedvesen, kérlelően tudtára adtad, hogy édes jó testvérem, drága húgom/nővérem, nem tudok tőled aludni, minimalizáld akkora a beszélgetésetek, hogy én aludni tudjak tőletek; és ez esetben hosszabb távon - anyukád segítségét, megértését igénybe véve - sem változott semmi, én minden bűntudat nélkül, átslattyognék, egy holdkóros nyugalmával: és kihúznám a netet. (vagy telószámlára cseveg? skype?)

Ilyen nincs, hogy nem vagyok tekintettel valakire, családban pláne, tessék más megoldást keresni, kompromisszumot kötni.

Mert 5 óra az óra, és 3 óra alvás nem elég.

2012. szept. 1. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Bence_ ***** válasza:

Nem tudom. Barátja, hogy tud felkelni?

Füldugó.

2012. szept. 1. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!