Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mindenki azt hiszi, hogy erős...

Mindenki azt hiszi, hogy erős vagyok és mindent kibírok pedig nem. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Sokan azt hiszik, hogy rendben van az életem és nincs semmi gondom, pedig ez nem így van. Az elmúlt pár évben történtek olyan dolgok amikről egyáltalán nem akarok senkivel beszélni (talán nem is tudnék) de eddig még nem sikerült megoldani. Néha szoktak olyan dolgokat hozzám vágni ami nem igazán tetszik, szólok érte de viccet csinálnak belőle (van humorérzékem de nem szeretem ha ezekkel viccelődnek) vagy azt a választ kapom, hogy 'hagyjuk már, te kibírod'.

Erre a depizésre pár éve majdnem ráment a házasságom ezért egy kicsit összekaptam magam de nem felejtettem, úgy érzem, hogy lassan megint ki fog ömleni minden és az lesz mint régen. A feleségemmel szoktam beszélgetni amikor úgy van de neki se mondhatok el mindent, nem is tudna rajta segíteni. Egyedül hogy oldhatnám meg? Néha már a sírás szélén állok. Mit tegyek?

29/F


2012. aug. 23. 13:52
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
78%

Pszichológus.

Ugye nem akarsz öngyilkos lenni?

2012. aug. 23. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
78%
Menj pszichológushoz. Vannak terhek, amiket az ember válla már nem bír, kell egy másiké is.
2012. aug. 23. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
51%
Te tényleg szét vagy csúszva egy kicsit. Mielőtt valami hülyeséget csinálnál kérlek menj templomba. Ezt komolyan mondtam, bár én nem hiszek Istenben de nem is mondom hogy nem létezik. Szóval ha tényleg olyan dolog amit nem akarsz mással megbeszélni azt egy templomban kiadhatod magadból.
2012. aug. 23. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
55%
Milyen jó, hogy Te legalább meg tudod beszélni a problémáidat a feleségeddel. Az enyém abszolút nem kíváncsi rájuk, neki csak az a lényeg, hogy ő és a családja megkapja, amit akar. Szóval hidd el, van rosszabb is, mint a Te helyzeted.
2012. aug. 23. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

http://www.youtube.com/watch?v=rN0qQHTl0AQ

Ezt hallgasd meg, nekem sokat segített ez a zene :)

2012. aug. 23. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
60%
Templomba? Az ég szerelmére, először talán pszichológushoz menjen, utána templomba....
2012. aug. 23. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Ne azért mondd el a feleségednek, mert segíteni tud, hanem csak azért, hogy elmondd valakinek. Vagy írj naplót, névtelen blogot. Segít ha leírod, még akkor is, ha csak magadnak. Meditálj. Sportolj. Csinálj valamit amit szeretsz és ami eltereli a figyelmed.
2012. aug. 23. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
51%

"... talán pszichológushoz menjen..."


Mindenki rögtön szaladna oda, milyen érdekes. Tudod kik járnak oda?


Egy barát vagy egy személy kell akinek elmondhatod. (persze a pszichonak is el lehet, de...)

Vagy ahogyan előttem írták. Írj naplót, blogot ...stb.

A lényeg, hogy add ki magadból.

2012. aug. 23. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

"Tudod, kik járnak oda?"


Olyanok, akiknek segítségre van szükségük. Érdekes ez a hozzáállás, hogy ha a fogad fáj, nem ciki fogorvoshoz menni, de ha a lelkeddel van baj, akkor rögtön agitál mindenki, hogy nehogy odamenj, mert akkor te vagy a vérengző sorozatgyilkos...

2012. aug. 24. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
nagyon sokan élnek olyan helyzetben mint Te és alig akad, akinek van kivel megbeszélnie....főleg ha a probléma olyan jellegű, amit akárkivel a környezetedben meg sem tudnál beszélni....a pszichológusra nem mindenkinek van pénze, vagy ideje ebben a rohanó életben...használd az ilyen és ehhez hasonló oldalakat, ahol arctalanul kiöntheted lelkedből a nehézségeket....egyrészt megkönnyebbülsz, szó szerint, másrészt sok esetben hasznos tanácsokat kaphatsz, vagy csak kedves szavakat, amikre olyan nagyon ki vagyunk éhezve, akár elismerjük, akár nem...vigyázz a kommentekkel, mert sokan itt élik ki a hajlamukat arra, hogy mást a "gyengeségnek" titulált lelkizés miatt baszogathassanak....ezekkel ne foglalkozz és ne vedd magadra a bejegyzéseiket...... nekem például kifejezetten megnyugtató, hogy vannak "sorstársaim", mert így nem érzem azt, hogy biztos csak bennem van a hiba....sírj nyugodtan, mert az fizikailag megnyugtató és nem szégyen!!!!....írd ki ide magadból .....ne feledd, nem vagy egyedül...
2012. aug. 24. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!