Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » JOggal vagyok anyámra kiakadva?

JOggal vagyok anyámra kiakadva?

Figyelt kérdés
Megkértem,hogy adjon fel egy csomagot a megrendelonek,a pontos címet is odaadtam,erre fel anyám rosszc ímet írt rá,és a megrendelo már egy hete vár a csomagjára,de nem kapta meg,mert hát rossz címre lett kuldve,a megrendelo azóta azt hiszi,hogy átvertem,mit tegyek?
2012. dec. 18. 12:41
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

tisztzázd a megrendelővel a félreértést és biztosítsd róla, hogy mihamarabb küldöd

anyukád gondolom nem direkt csinálta, felesleges lenne emiatt őt is lehordanod vagy bármi

2012. dec. 18. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
próbálom tisztázni,de a megrendelo nem hiszi el,és surgel,h kuldjem,mert a lányának kell karácsonyra
2012. dec. 18. 12:44
 3/16 anonim ***** válasza:
Hát akkor az lesz a legjobb, hogy ha visszaküldöd a pénzét. Én is adok el dolgokat neten, bár ilyen helyzetbe csak egyszer kerültem, de akkor meglett a csomag és el tudtam küldeni újra. Ha te nem tudod megkerestetni, mert nem ajánlottan lett feladva, akkor inkább küldd vissza a pénzét. És menj be a postára megkérdezni, hogy mi a teendő. Tudod a címet ahová el lett küldve??
2012. dec. 18. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Miért nem címezted te meg? Oké feladja de amíg leírtad neki a címet addig a borítékra is ráríhattad volna.

Nem nem joggal vagy rá kiadva, ő szívességet tett neked és véletlenül rosszul sült el.

2012. dec. 18. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
részletesen:én a csomagra a rendes címet ráírtam,de anya a postán elkezdett kombinálni,és kijavította másra a címet,a megrendelo meg a táskát kéri,nem a pénzt
2012. dec. 18. 12:48
 6/16 anonim ***** válasza:
pech ... ha mázlid van visszaér a postára karácsony előtt, hogy a címzett ismeretlen ... aztán személyesen elviszed ... ez a nem tervezhető veszteség kategória
2012. dec. 18. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
jót akrtam tenni,hogy a már nem használt,jó állapotban levo dolgaimat eladom jóval aolcobban,erre fel így sul el
2012. dec. 18. 12:56
 8/16 anonim ***** válasza:

Nem tudom a csomagot visszakérni (természetesen,sajnos a saját költségedre) attól akinek véletlenül küldve lett?

Hamar visszaérne hozzád (nekem szombaton adtak fel egy csomagot,tegnap már itt volt,pedig a csomag 270km-t utazott)

és Te is postára tudnád adni mielőbb,hogy talán karácsonyra odaérjen.

2012. dec. 18. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
nem létezo címre lett kuldve valoszinuleg
2012. dec. 18. 13:02
 10/16 anonim ***** válasza:

Ha TE vagy, akitöl rendeltek valamit, akkor NEKED kötelességed feladni, nem pedig másnak.

Ebben az esetben csak magadra lehetsz dühös, mert te NEM teljsetitetted azt, amit kellett volna.

2012. dec. 18. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!