Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Felbontotta és...

Mit csináljak? Felbontotta és közölte, hogy Ő nem teljesen erre gondolt?

Figyelt kérdés
A feleségem megkereste a már becsomagolt ajándékokat, szépen a ragasztásnál felbontotta őket és szólt, hogy nem teljesen ezekre gondolt. Most mit csináljak? Vegyek újakat? Hogy fog az kinézni Karácsonykor, hogy kicseréltem őket? Eléggé csalódott vagyok, főleg, hogy most csomagoltam először egyedül.
2012. dec. 17. 19:12
1 2 3 4 5
 31/49 anonim ***** válasza:
95%
Na most elmesélem saját történetemet:21 voltam,amikor párom egy gyönyörű fülbevalót,karkötővel ajándékozott,aranyat.A kő a fülbevalóba piros volt.Én megláttam és nem tudtam sírjak vagy örüljek.Hisztiztem,dúltm fúltam,visszavitettem a fülbevalót az ékszerészhez és én is mentem,hogy kedvemre vállaszthassak.Kicseréltettem egy fehér kövesre.Párom egy árva szót sem szólt,de utána 5 kerek évig semmit,de semmit nem kaptam se szülinapra,se karácsonyra,se évfordulóra,semmit.Aztán megszületett a lányunk és megint meglepett egy csokor virággal és egy "köszönöm"-el.Na ennek már sokkal jobban tudtam örülni és értékelni mint bármi mást.Elmondta,hogy nagyon megalázva,és sértve érezte magát,és mivel a történtek után úgy érezte semmivel sem tud meglepni,így inkább nem is vette a fáradságot.Mára már mindennek tudok örülni,amivel Ő meglep,legyen az drága vagy pár forintos csecsebecse.
2012. dec. 17. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/49 anonim ***** válasza:
100%
Rettenetesen édes vagy,de komolyan,nem ilyen nőt érdemelsz!!!!!!
2012. dec. 17. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/49 anonim ***** válasza:
100%
Szegény kérdező, hát a feleséged egy bunkó paraszt. Cseréld le, mondd neki hogy nem teljesen erre gondoltál te sem amikor elvetted.
2012. dec. 17. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/49 A kérdező kommentje:
Nevettem azokon a válaszokon, ahol azt írjátok, hogy vigyem vissza Őt és mondjam, hogy nem teljesen erre gondoltam és a történeten is mosolyogtam, de én nem tudnék semmit nem adni, szeretem meglepni a szeretteimet, akkor is, ha ez férfiatlan és szeretem nézni, ahogy örülnek, persze csak, ha örülnek, ebben az esetben ez nem lépett érvénybe. A feleségem 30, én 34 éves vagyok.
2012. dec. 17. 21:05
 35/49 anonim ***** válasza:
100%

12-es, azért nem érted, mit lehet fennakadni az ilyesmin, mert te magad is egy tuskó vagy. Éppúgy mint a kérdező felesége.


Kérdező: erre nem lehet mit mondani. Komolyan elkeserítő, micsoda emberek vannak...

2012. dec. 17. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/49 anonim ***** válasza:
100%

Jaj kérdező, annyira megsajnáltalak. Te egy ritka kincs vagy (egy férfi aki igazán odafigyel a feleségére, és rászánja az időt és energiát az ajándékokra, és még azt is elképzeltem ahogy csomagolod őket :)) azt hittem, ilyen csak a mesében van.

Az a legelszomorítóbb, hogy nem is tűnsz mérgesnek. Hogy egy szó nélkül elviseled amit a feleséged művel veled.

Hihetetlen hogy milyen emberek vannak. Tisztán látszik hogy a karácsony csak az ajándékokról szól neki. Vagyis csakis arról, hogy ő kapjon.


Ha hagyod hogy bunkózzon veled, akkor teljesen a fejedre nő, és egyre boldogtalanabb leszel mellette. Sokkal de sokal jobbat érdemelsz, remélem hogy ez egyszer előtted is világossá válik.

2012. dec. 17. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/49 anonim ***** válasza:
100%
Én nem cseréltetném ki az ajándékot, hanem szépen visszacsomagolnám, de nem tenném a fa alá. Aztán megnézném, hogy milyen képet vág és meghallgatnám mit mond. Utána nekiadnám az ajándékot, szerintem akkor már örülni fog neki. Már becsomagolt ajándékot felbontani pofátlanság.
2012. dec. 18. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/49 anonim ***** válasza:
100%
Ne vegyél már újat majd ő kicseréli magának, viselkedjen felnött ember módjára ne mint egy hisztis gyerek.
2012. dec. 18. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/49 anonim ***** válasza:
100%

Tudod mit? Te is játszd be vele ugyanezt. Keresd meg a neked szánt ajándékait, bontsd fel, és kritizáld őket.

Ha nem esik neki rosszul, és elkezdi kicseréltetni neked a dolgokat, akkor ő egyszerűen ilyen bunkó típus, észre sem vette hogy megbàntott téged.

Viszont ha még neki áll feljebb... Akkor eszedbe ne jusson egy percet is tölteni az ajándékok cseréjére.

Ezesetben olyan ajándékot kapna, amit nem rakna zsebre..

2012. dec. 18. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/49 anonim ***** válasza:
100%

Amit én csinálnák.

Ma odaadnám neki az ajándékot és mondanám neki hogy cserélje be kedvére, csomagolja be adja vissza és az kerül a fa alá.Elmondanám neki hogy mennyire rosszul esett az hogy nem birta kivárni a karácsonyt,hisz ha nem tetszik utánna is vissza lehet váltani,és ezzel a húzásával teljesen tönkretette a te ajándékozásod.

Nekem nem azzal lenne gondom hogy nem tetszik neki hanem maga a módszer hogy felbontotta az ajándékot és még arra vár hogy cseréljem be,holott nem is kellene tudnia azt mit kap.Ha most szónélkül kicseréled akkor azzal csak azt éred el hogy úgy gondolja helyes amit tett,pedig ez korántsem az.

2012. dec. 18. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!