Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Felbontotta és...

Mit csináljak? Felbontotta és közölte, hogy Ő nem teljesen erre gondolt?

Figyelt kérdés
A feleségem megkereste a már becsomagolt ajándékokat, szépen a ragasztásnál felbontotta őket és szólt, hogy nem teljesen ezekre gondolt. Most mit csináljak? Vegyek újakat? Hogy fog az kinézni Karácsonykor, hogy kicseréltem őket? Eléggé csalódott vagyok, főleg, hogy most csomagoltam először egyedül.
2012. dec. 17. 19:12
1 2 3 4 5
 1/49 anonim ***** válasza:
96%
Én elajándékoznám másnak aztán ő semmit nem kapna. Komolyan milyen nők vannak, te is jól kifogtad.
2012. dec. 17. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/49 anonim ***** válasza:
73%
Az szép mint egy kisgyerek hát te tudod visszalehet még váltani?
2012. dec. 17. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/49 anonim ***** válasza:
83%

Már ne is haragudj,de a feleséged paraszt!

Mit képzel magáról,hogy felbontja az ajándékokat és kicserélteti??

2012. dec. 17. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/49 anonim ***** válasza:
94%
Milyen emberek vannak....
2012. dec. 17. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/49 anonim ***** válasza:
93%
Ez most komoly? Hogy tudsz ilyen emberrel együtt élni? Amúgy egyetértek az első válaszolóval, ha neki nem kell, add másnak, ő meg ne kapjon semmit.
2012. dec. 17. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/49 anonim ***** válasza:
92%
Nagyon bunkó.Én a helyedben adnék neki egy borítékot benne egy papírcetlivel, hogy nagyon rosszul esett, hogy felbontotta az ajándékokat.
2012. dec. 17. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/49 A kérdező kommentje:
Konkrétan nem azt mondta, hogy teljesen rosszak amiket vettem, hanem például azt, hogy a pulóver jó, csak miért a barack színűt választottam, miért nem a fehéret. Az, hogy fog kinézni, ha tőlem semmi nem lesz a fa alatt?
2012. dec. 17. 19:26
 8/49 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem a feleségedet cseréld vissza.
2012. dec. 17. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/49 anonim ***** válasza:
82%
Ha nem tudod visszavinni a boltba, mond meg a feleségednek, hogy ez van, nem tudsz mit csinálni. Ezt egy értelmes felnőtt embernek meg kell értenie.
2012. dec. 17. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/49 anonim ***** válasza:
94%

Tisztelt Kérdező!

Nem segít, de nagyapám mondogatta: "Ki milyen virágot szakít, olyat szagol.". Az a javaslatom, hogy ez a csomagolása ne csak első, de egyben utolsó is legyen. A felesége meg gondoljon magának olyan ajándékot amilyet akar és elégedjen is meg a rágondolással. Mi legyen Öntől a fa alatt? Például egy rekesz sör, amit meg is iszogat.

2012. dec. 17. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!