Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Felbontotta és...

Mit csináljak? Felbontotta és közölte, hogy Ő nem teljesen erre gondolt?

Figyelt kérdés
A feleségem megkereste a már becsomagolt ajándékokat, szépen a ragasztásnál felbontotta őket és szólt, hogy nem teljesen ezekre gondolt. Most mit csináljak? Vegyek újakat? Hogy fog az kinézni Karácsonykor, hogy kicseréltem őket? Eléggé csalódott vagyok, főleg, hogy most csomagoltam először egyedül.
2012. dec. 17. 19:12
1 2 3 4 5
 11/49 anonim ***** válasza:
93%
Dugj el egy szépen becsomagolt dobozt, amibe beletettél egy papírcetlit, amire ez van írva:aki kíváncsi, hamar megöregszik.Én megcsinálnám vele.Emlékezetes meglepetés lesz szerintem.
2012. dec. 17. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/49 anonim ***** válasza:
13%

Nem igazán értem a problémádat. Mi a bajod? az hogy előre felbontotta? na és akkor mi van? vagy az hogy nem képmutató és megmondta hogy neki a fehér jobban tetszene mert a barack nem az ő színe... Vagy inkább bólogatnia kellene hogy jaj de szép közben meg ki nem állhatja? :) vagy ahogy mondta az nem tetszett? És kit érdekel hogy kicseréled? valakinek be kell számolni hogy ez egy cserélt ajándék? Nem értem a fennakadás lényegét. Engem nem érdekel ha valaki megmondja hogy nem tetszik amit vettem. odaadom a blokkot aztán cserélje ki amire akarja... És én is elávrom hogy ne kelljen hajbókolnom egy hülyeséghez. Ezért vagyunk család hogy legalább egymás előtt ne kelljen megjátszani valamit.


34/N

2012. dec. 17. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/49 anonim ***** válasza:
80%
úristen, az ilyen nyomorék nők miatt szégyellem h nő vagyok. én semmit nem adnék neki ezek után, az tuti.
2012. dec. 17. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/49 anonim ***** válasza:
53%
Szerintem meg ez egy etetős kamu nektek aztán vitázzatok rajta, a kérdező meg jókat röhög.
2012. dec. 17. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/49 A kérdező kommentje:
12, nem igazán értem, hogy miről beszélsz. A barack a kedvenc színe. A dolgok amiket vettem nem hülyeségek és nem vártam el, hogy bárki hajbókoljon hozzájuk. Én sem írtam itt úgy senkinek, mintha a seggemből rángattam volna ki, nem hiszem, hogy az én kérdésemre így kéne válaszolni. Kibontotta őket, na és akkor mi van? Ja, nem tudtam, hogy ez így működik.
2012. dec. 17. 19:56
 16/49 anonim ***** válasza:
80%
Nem biztos, h kamu én jártam így.
2012. dec. 17. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/49 anonim ***** válasza:
88%
Szépen vidd vissza a boltba ahol vetted az ajándékot. Vegyél az árából magadnak valamit-mert a pénzt nem adják vissza, vagy add be a Karítativ szolgálatnak.De te ne vegyél semmit ezek után.
2012. dec. 17. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/49 A kérdező kommentje:
Nem kamu.
2012. dec. 17. 19:58
 19/49 anonim ***** válasza:
90%
Ezek után ha kicseréled akkor válik pokollá az életed.
2012. dec. 17. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/49 anonim ***** válasza:
100%

Ezt én úgy az elejétől a végéig nem nagyon értem: most akkor a feleséged szereti a meglepetéseket, vagy nem? Mert ha szereti, akkor mi a fenének rontja el? Ha meg nem szereti, akkor miért nem mondja, hogy ne legyen meglepi ajándék, hanem ha valami ruhaneműt veszel neki, akkor majd ő kiválasztja a színt és a fazont.


Mi a férjemmel eleve nem veszünk egymásnak ruhát meglepetésként, nekem is kellemetlen lenne, ha beállítana mondjuk egy almazöld pulcsival, ami nem hogy rosszul, hanem egyenesen szörnyen áll nekem. Persze nem bántanám meg, de az ilyesmit jobb, ha magának választja az ember, pláne felpróbálja, mert felvéve lehet, teljesen máshogy mutat.


Ettől eltekintve szerintem kicsit gyerekes így kutakodni az ajándékok után.


De, hogy most mit is csinálj? Ebből már meglepi úgysem lesz, úgyhogy szerintem kapd elő az ajándékokat, add oda a feleségednek és cserélje vissza arra, amire akarja.

2012. dec. 17. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!