Segítene valaki?

Figyelt kérdés
Amióta nővéreim elmentek itthonról nincs kivel beszélgetnem és nagyon rosszul érzem magamat. Nem vagyok túl jó kapcsolatteremtő ember így szemtől szemben nem nagyon tudok beszélgetni ezt mások is megmondták.A barátaimat nem nagyon szeretném zavarni legalábbis megpróbáltam velük beszélni de félek hogy zavarom őket esetleg visszahallom a beszélgetéseket.A kérdésem az lenne hogy nem tud valaki egy olyan beszélgető oldalt ahol nem kell regisztrálni és teljesen névtelenül lehet beszélgetni? Esetleg ha van valakinek valami ötlete a problémám legyűrésére azt szívesen látom. :)
2012. dec. 14. 19:45
 1/3 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2012. dec. 14. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Középiskolás a fiatalabbik rétegből, nem akarok többet elmondani.
2012. dec. 14. 20:31
 3/3 anonim ***** válasza:
Rengeteg chat portál van, meg fórumok is ahol beszélgethetsz emberekkel. Nagyobb probléma talán az hogy ha face-to-face nem vagy jó beszélgető partner akkor írásban sem fogsz jeleskedni. Szerintem fejleszd magad ezzel is kitöltve az űrt. Gyakorolj a tükör előtt, olvass el pár híresebb könyvet/regényt (ami érdekel) és járj el sokat emberek közé. Ez lehet csak megoldás a problémádra. Az nem segít ha bebújsz a monitor mögé, legfeljebb csak ideig-óráig...
2012. dec. 14. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!