Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek így is aludjak a...

Szerintetek így is aludjak a páromnál?

Figyelt kérdés

Egy héten egyszer van lehetőségünk együtt aludni, viszont ma este 9re jön haza a nővére kb 2 hónap után. A párom még a szüleivel él, a lakás 2 szobás.


Nyilván engem nagyon húzna a szívem, ő is állítja, hogy nem gond ha megyek, viszont abban biztos vagyok, hogy a szüleit nem kérdezte meg. Én még nem ismerem a lányt, viszont a párom ahhoz is ragaszkodik, hogy most ismerkedjünk meg.


2012. dec. 1. 16:59
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

Végül igen.


A nővére nagyon aranyos volt, azt mondta, hogy nem is érti, miért gondoltam, hogy ebből probléma lesz, ő személy szerint nagyon örült, hogy ott voltam, hogy megismerhetett, és hogy nyugodjak meg, semmiben nem befolyásoltam a családi idillt, elég sokat beszélgettünk, meghívott minket magához egy hétvégére.


Én is úgy voltam vele, hogy emiatt jobb lenne, ha nem mennék, de ezen kibukott, fél órán keresztül győzködött telefonon, hogy még mindig nem nyugodt szívvel, de elmenjek, aztán végül örülök, hogy így alakult :)

2012. dec. 3. 17:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!