Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek így is aludjak a...

Szerintetek így is aludjak a páromnál?

Figyelt kérdés

Egy héten egyszer van lehetőségünk együtt aludni, viszont ma este 9re jön haza a nővére kb 2 hónap után. A párom még a szüleivel él, a lakás 2 szobás.


Nyilván engem nagyon húzna a szívem, ő is állítja, hogy nem gond ha megyek, viszont abban biztos vagyok, hogy a szüleit nem kérdezte meg. Én még nem ismerem a lányt, viszont a párom ahhoz is ragaszkodik, hogy most ismerkedjünk meg.


2012. dec. 1. 16:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem ma ne aludj náluk, inkább menj át holnap nappalra, gondolom még akkor is ott lesz és megismerheted :)
2012. dec. 1. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
84%
Nem menj, felesleged ha a nővére is a szobában alszik majd. csak zavarod őket. Illetve menj el de ne maradj éjszakéra.
2012. dec. 1. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
19%
Szerintem mehetsz nyugodtan.
2012. dec. 1. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
84%
Ma semmiképp ne ,enj! Szerintem ma a szülők a lányukkal szeretnének lenni, beszélgetni. Éjjel meg hol aludnál?
2012. dec. 1. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
73%
Ebből nem lenne nyugodt együtt alvás, kibírod, hogy csak egy megismerkedés erejéig mégy át.
2012. dec. 1. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

sztem inkább hagyd, h a nővérével dumáljon, együtt legyen a család. majd holnap átnézel hozzájuk nappal, esetleg együtt ebédeltek.

most ne zargasd őket, úgyis a nővér lenne a középpontban, és ez teljesen normális.

2012. dec. 1. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
majd nappal ismerkedtek, ha 9-re ér haza, biztos fáradt is lesz
2012. dec. 1. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Végül most beszéltünk, közölte, hogy ismeri a családját, és hogy higgyem már el, hogy senkit nem fogok zavarni, és ne bosszantsam ezzel, inkább menjek, mindenki örülni fog nekem.
2012. dec. 1. 19:23
 9/11 anonim ***** válasza:
Attól függetlenül, hogy mint mond a párom, ilyen esetben nem mennék. Hagynám őket, hogy töltsék azt a kis időt családi körben.
2012. dec. 1. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Na hol aludtál végül?
2012. dec. 2. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!