Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Lebuktattam egy hűtlen férjet,...

Lebuktattam egy hűtlen férjet, van okom utálni magam?

Figyelt kérdés
Annyit szenvedtem már miatta, a szeretteim, és a saját boldogságom útjában áll. Eddig arra vártam, hogy végre rájön a felesége, de most szakadt el a cérna, és hirtelen felindulásból írtam egy figyelmeztetést a feleségének. A legnagyobb tisztelettel írtam, mert szörnyen sajnálom is őt, és most legszívesebben kiugranék valahonnan, amiért megtettem.
2009. aug. 17. 19:55
1 2 3 4
 31/39 anonim ***** válasza:
35%
ne utáld magad! jól tetted. apukád tudott róla amugy? és a másik fél (a nő)? az az alak tönkre teszi a családotokat, (anyád már nem is akar találkozni vele, úgy veszem ki) és nem hagy békén titeket. ugy kell neki. ahelyett hogy anyádat hivogatja foglalkozna a gyerekeivel (ha vannak)
2009. aug. 17. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 anonim ***** válasza:
63%
Jól tetted! Te is a családba tartozol, nem tehetnek tönkre a szüleid és húgodat sem! Ezt mégis hogy gondolják itt néhányan? Hogy a szülőknek mindent szabad? Felháborító!
2009. aug. 17. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 A kérdező kommentje:
Szívből köszönöm a megnyugtató válaszokat. Nagyon sokat jelentenek.
2009. aug. 18. 00:38
 34/39 anonim ***** válasza:
37%

Már nem azért, de ha te a saját családod életét akarod rendbe hozni, akkor miért nem ott csináltál balhét? Most miért kellett más házasságába is belekavarnod? Ettől egy jottányit sem lesz jobb az életetek, sőt, ha a nő eddig nem tudott róla, akkor majd még extrán kaptok az áldásból. Már bocs, de anyukád is biztos el lesz ragadtatva attól, hogy rászabadítasz egy sértett nőt, apukád, ha tudta, akkor jól elvolt, az, hogy te ott belekavartál a szarba rajta nem segít, anyukád szertőjét jól felb@sztad, a feleségét meg ne is említsük. ha meg mindenki tudott mindenről, akkor meg végképp semmi értelme nincs annak, hogy te kapálózol.

Majd, ah kinősz ebből az idealista korszakból akkor rájössz, hogy nem így mennek a dolgok, ahogy képzeled. Nem helyes, hogy megcsalják a házastársukat, de a te akciód semmit sem javított a helyzeten, sőt, akár még rosszabb is lesz.

2009. aug. 18. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 anonim ***** válasza:
64%
És, ha tegyük fel ez a férfi most eltűnik a képből szerinted anyukádnak nem lesz más? Abba nem gondoltál bele, hogy ez a kis akciód visszafelé is elsülhet? Szerinted, ha a férfi felesége ezután kirakja a férjét (már ha kirakja, mert ha olyan rég óta tartott ez a kapcsolat kétlem, hogy a nőnek nem tűnt fel, ha meg mégsem, akkor elkell azon is gondolkozni, hogy az a férfi mennyi odafigyelést, törődést kap otthon), az nem fog még inkább anyukád körül legyeskedni? Gondolod, ha tényleg rendezni akarták volna szüleid a házasságukat a te "segítséged" nélkül nem tudták volna megtenni? Apukád tudott róla, hogy anyukád szeretőt tart, de nem tett semmit. Azt kellene felfogni, hogy a fő probléma nem az volt, hogy anyukád félrelépett, nyilván ez már valaminek a következménye volt, de nem tudhatod, hogy mi az előzmény. Sok minden van ami miatt két ember nem válik el (pl. anyagilag nem bírnák külön), de már rég külön utakon járnak. Ehhez meg csak kettőjükre tartozik.
2009. aug. 18. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 anonim ***** válasza:
83%

Szerintem jól tetted, én sem tettem volna másképp.

Nem tudom apukádnak mi a véleménye a szituról. Így csak azt tudom leírni, hogy én mit tennék. Mivel elég furcsán beszélsz anyukádról,úgy veszem észre, hogy apudhoz húzol. Próbálj meg a lelkére beszélni, hogy váljon el. Ahhoz elég az egyik fél is. Győzd meg, hogy adja meg az esélyt magának hogy találjon egy olyan nőt, aki nem alázza meg és szereti. Mert találna. Te meg a bíróságon választhatsz kivel akarsz majd lakni. Így a hazudozásoknak vége.

2009. aug. 18. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 anonim ***** válasza:
44%

Hogy pofánvágja-e a hűtlen férj?

Hát már ne is haragudj, de elég undorító világképed lehet. Kit érdekel, hogy ez a kib*szott pondró lebukott? Szakadna le a f*sza. Én jót röhögnék, ha ilyen lenne a környezetemben, akinek van ahhoz mersze, hogy tönkretegyen két családot, az utána viselje csak el, ha az egész világ megundorodik tőle. Mondjuk én az ilyeneket emberszámba se veszem, felnőttnek meg végképp nem tartom őket, számomra egy felnőtt értelmes, józan gondolkodású, akit nem a f*sza irányít. Lehet lepontozni, biztos ez a sok ember, aki itt védte a hűtlen férfit, csalta már meg a párját, sz*r ügy lehet, amikor napvilágra kerül... De úgy kell az összesnek.

2009. aug. 18. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 anonim ***** válasza:
Szerintem ez a leggázabb apukádnak. Hogy olyan puhap*csű, hogy a gyerekének kell intézkedni.
2009. aug. 19. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 anonim ***** válasza:

Kedves válaszolók, a gyerekek nem bírták már a status quót. Valamit tenni kellett ebben a helyzetben! nem biztos, hogy a szülők tettek volna bármit is, ha a gyerek nem kavarja fel az állóvizet.

Úgy beszélünk, mintha a felnőttek mindig bölcsen tudnák, mit akarnak, csak attól, hogy felnőttek. Ez azért nem igaz.

2009. aug. 20. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!