Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Lebuktattam egy hűtlen férjet,...

Lebuktattam egy hűtlen férjet, van okom utálni magam?

Figyelt kérdés
Annyit szenvedtem már miatta, a szeretteim, és a saját boldogságom útjában áll. Eddig arra vártam, hogy végre rájön a felesége, de most szakadt el a cérna, és hirtelen felindulásból írtam egy figyelmeztetést a feleségének. A legnagyobb tisztelettel írtam, mert szörnyen sajnálom is őt, és most legszívesebben kiugranék valahonnan, amiért megtettem.
2009. aug. 17. 19:55
1 2 3 4
 11/39 anonim ***** válasza:
48%

Szerintem neked nincs jogod beleszólni a szüleid ügyeibe!

Te a gyerekük vagy : szeretned kell mindkettőjüket, függetlenül a szerelmi életüktől.


Nem szólhatsz bele, csak ők ketten tudják, mi van kettőjük között!!!


Fogalmad sincs a másik házaspárról sem...

2009. aug. 17. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/39 anonim ***** válasza:
87%
Jaa.OK. Hat szerintem ez a felnottek dolga, gondolom volt par almatlan ejszakajuk emiatt. Nem neked kelett volna ezt igy eldonteni, 16 evesen. Most lehet,hogy utalni fog mindenki a csaladban,meg az apad is lehet ugy lesz,jobb lett volna,ha nem szolsz. Mert ugye amirol nem tudsz, az nem faj...De ertelek teged is egyebkent...Ilyen ez a vilag.
2009. aug. 17. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/39 anonim ***** válasza:
75%
De van joga,mar miert ne lenne? Hiszen tulajdonkeppen a csaladba tartozik,es az o,meg a huga jovojerol is szol. Csak hat kicsit huzos dolgo ez. Nem lehet belole jol kijonni,az biztos...
2009. aug. 17. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/39 A kérdező kommentje:

Igen, a felnőttek a dolga, de csak addig a pontig, amíg a gyerekeik, vagy bárki más nem sérül. Mi ezen a bizonyos ponton nagyon régen túl vagyunk. Innentől már nem két ember ügye, az, hogy milyen módokon sérülök lelkileg, már az én dolgom. És mint mondtam, az édesapám már tudja, ő nem fog ezért megutálni.

De rendben, igaz, nem kellene megnyugtatást várnom, nem érdemlem. Köszönöm a válaszokat.

2009. aug. 17. 20:27
 15/39 anonim ***** válasza:
66%

Csodálkozni fogsz, ha jól pofánvág az a hűtlen férj?

A szüleid rég megoldották volna ezt a "rendkívüli" konfliktust, ha akarták volna.

2009. aug. 17. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/39 A kérdező kommentje:
Az a hűtlen férj vágjon csak pofán, nem egyszer, nem kétszer könyörögtem neki, hogy ne csinálja, amit csinál, mert nem bírom tovább. Nincs szíve. Nekem van, és már nem bírta el azt, amit át kell élnem.
2009. aug. 17. 20:31
 17/39 anonim ***** válasza:
68%
Én megértelek, és ugyanezt tettem volna. 31/N
2009. aug. 17. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/39 anonim ***** válasza:
100%
És az édesanyád miért nem változtat a dolgon?Vele kellene komolyan beszélnetek.Ha nem akarná ő is ezt a kapcsolatot,akkor elküldené a francba a pasast.
2009. aug. 17. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/39 A kérdező kommentje:
Beszéltem az édesanyámmal is, többet nem tehettem. (Bár az érdekes, hogy húzza a száját, amikor meglátja, hogy a férfi hívja. Nem szabadna ilyet mondanom, de elég jellemtelen nő, ez közrejátszhat abban, hogy nem küldi el a fenébe. Soha, de soha nem hívja, sőt van, hogy napokig kikapcsolva tartja a telefonját, mais csak annyira kapcsolta be, hogy felhívja a nővérét, amint letették, már csörgött is...) Mindig fogadkozik, "dönt", nem válnak el édesapámmal, így semerre nem mozdul ez az egész. Bele vagyunk kényszerítve egy élhetetlen életbe, én csak ebből akarok mindenáron kitörni.
2009. aug. 17. 20:41
 20/39 anonim ***** válasza:
69%
Nyugodj meg!Teljesen jól tetted!Lehet lepontozni!Az ő nyugalmukról is van szó!Az ó jövőjükről.Ha látják a gyerekek,hogy a szülők nem boldogok és csak elmennek egymás mellett akkor a gyermek lelke még jobban fáj!Tudom nehéz döntés volt de ne emészd magad ez miatt.Én is megtettem volna.Most lehet,hogy jön majd egy nagy "robbanás" de utána elcsendesedik minden.Apukád is lehet talál egy olyan nőt aki nem csalja majd és boldog lesz vele.JÓL CSINÁLTAD!
2009. aug. 17. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!