Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Lebuktattam egy hűtlen férjet,...

Lebuktattam egy hűtlen férjet, van okom utálni magam?

Figyelt kérdés
Annyit szenvedtem már miatta, a szeretteim, és a saját boldogságom útjában áll. Eddig arra vártam, hogy végre rájön a felesége, de most szakadt el a cérna, és hirtelen felindulásból írtam egy figyelmeztetést a feleségének. A legnagyobb tisztelettel írtam, mert szörnyen sajnálom is őt, és most legszívesebben kiugranék valahonnan, amiért megtettem.
2009. aug. 17. 19:55
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
85%

Ha jól értem veled csalta a férj az asszonyt, és te ezt tudattad a feleséggel. (nem igazán értem teljesen)

de ha ez így volt elbúcsuzhatsz a férjtöl, mert veled többet nem fog szóba állni.

de még mindig zavaros ez a kérdés nekem.

2009. aug. 17. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 A kérdező kommentje:
Hogy tisztázzam: adott két házaspár. Az egyik család tagja vagyok, és már nem bírtam tovább a megaláztatásokat, ezért úgy döntöttem, bemártom a pasit.
2009. aug. 17. 20:03
 3/39 anonim ***** válasza:
60%
Termeszetesen. Utaljad magad. Kiveve ,ha csaladtag az illeto megcsalt holgy.
2009. aug. 17. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 A kérdező kommentje:
A megcsalt férfi az édesapám. Én pedig a gyerek vagyok, aki nézi, és tűri a hazugságokat másfél éve.
2009. aug. 17. 20:07
 5/39 anonim ***** válasza:
96%
Ez nekem még mindig zavaros. pl neked a hugodat csalat a a sógorod és a hugodnak írtál sms-t? nem igazán értem. szerintem tisztább lett volna ha elállsz a hölgy elé és konkrét bizonyítékkal állsz elö. így ha a kedves férj jól tud hazudni, akkor kimagyarázza magát és téged tesznek meg fö szarkeverönek. és senkit nem fog érdekelni az igazság csak egy nagy szarkeverö leszel. szóval szedd a bizonyítékaidat, de tényleg jókat ne csak vádaskodást, mert tuit te jössz ki belöle rosszul.
2009. aug. 17. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
86%

Lebuktattál egy hűtlen férjet, a megcsalt férfi az édeasapád, és azt vártad hogy a felesége rájöjjön.

Érted is amit írsz?

2009. aug. 17. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
100%
Na jó ezt gondold át újra. Ha változtatni akartál a sztorin, hogy ne ismerjenek rád, akkor nagyon elrontottad, mert így semmi értelme...
2009. aug. 17. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
100%
8-[ Fapapucs legyek, ha értem!...
2009. aug. 17. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 A kérdező kommentje:
Sajnálom, ha még mindig nem érthető, próbáltam nagyon egyszerűen. 16 éves vagyok, az édesanyám másfél éve csalja az apámat egy férfival, akinek szintén családja van. Apu már megtudta, én beszéltem az anyámmal, és a szeretőjével is, aki továbbra sem hajlandó békénhagyni minket. Nem láttam más kiutat, mindenkivel beszéltem, akivel lehetett, a férfi mégis folyamatosan hívogatja az anyámat, amit sem én, sem a húgom nem tudunk feldolgozni. Ma megint jött a hívás, én pedig azonnal írni kezdtem.
2009. aug. 17. 20:13
 10/39 anonim ***** válasza:
47%
Ja,eleg erdekes ez az egesz kerdes...Nem lehetne,hogy erthetoen ujra megfogalmazd a kerdest? Mar az ilyen gyenge elmejuek kedveert is,mint amilyen en vagyok...
2009. aug. 17. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!