Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Minek vonul annyi hűtlen...

Minek vonul annyi hűtlen ember párkapcsolatba?

Figyelt kérdés
2011. jan. 1. 20:44
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%
mert az megnyugtató és baromi kényelmes dolog, ha tudod, h otthon vár valaki
2011. jan. 1. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
100%
Több oka lehet. Példák: Dicsekedni, hogy milyen nagyszerű párja van; legyen szolgálója, pénzes hapsija, stb, szóval érdekből; azt hiszi, hogy hűséges lesz, mert annyira belezúgott abba a személybe, de nem jön össze, az érzés elmúlik;szeretne valakivel lakni, hogy legyen kihez szúlni, meg összebújni, de nem tudja, hogy együtt lakni nagyon nehéz.
2011. jan. 1. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem lennének párkapcsolatban, nem lenne kihez hűtlennek lenni.. :D
2011. jan. 1. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
100%
Mert sokan a szamarat választják,és onnan keresgélnek maguknak megfelőleő lovat,de addig a szamár is megteszi nekik...De ezek nem jó kapcsolatok,csak pocsolya színtűek...
2011. jan. 1. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
100%

Hát rengeteg oka lehet...

-ő maga is szeretne egy jó kapcsolatban lenni, szereti a másikat, látja az esetleges előnyöket, és azt hiszi, képes megváltozni, csak épp hajtja a vére, és nem tud...

-kényelmes... van, akihez lehet menni, ha unatkozik vagy ha épp nincs más, főznek-mosnak-takarítanak rá, kap lakáshitelt stb.

-megköveteli a társadalom, anyuci-apuci elvárja, hogy legyen komoly kapcsolata, később férje/felesége... meg lehet villogni azzal, hogy milyen szép családom van, meg milyen remek ember vagyok, hogy még mindig nem mentünk szét... (ettől hányni tudnék)

2011. jan. 1. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 elika ***** válasza:
39%
amikor belemegy egy párkapcsolatba a" hűtlen típus", akkor az olyan lehet neki, mint a tisztítótűz: esélyt ad magának a változásra, megpróbálja, hátha...és ha a társa igazi partner, akkor sikerülhet is neki.
2011. jan. 1. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
100%
Minden embernek szükséges a tartós kapcsolat lényegében mindenki erre vágyik.A hűtlenség oka lehet hogy mindig vmi másra vágynak mint ami van.Egyikben megtalálják ami a másikban nincs meg.
2011. jan. 1. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:

Akkor már tisztább a nyitottkapcsolat, mint a hazudozás.

Nekem nem jön be, de és hűséges vagyok, ha nem ilyen lennék és kapcsolatra vágynék mégis, akkor jobb lenne ez, mint hazudozni a társamnak, az tiszta személyiségzavar.

2011. jan. 1. 21:46
 9/27 anonim ***** válasza:
100%

Kevesen mennek bele egy nyitott kapcsolatba, vagy legalább is ha oda mész vkihez és megkérdezed, h. nyitott kapcsolatban benne van e akkor szerintem kevés ember mondja azt h. igen.

Szerintem azért vállal párkapcsolatot,mert ő sem szeret egyedül lenni,de egyszerűen képtelen még megállapodni, ezért ami az egyikben rossz,az a másikban jó.Lehet az egyik barátnője kiszólgálja, a másikkal csak sexel.

2011. jan. 5. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
100%

Én teljesen monogám beállítottságú vagyok, de sok ember, (főleg a férfiak közül sokan) nem azok.


A poligám típusú embereknél a párkapcsolat jelenti a stabilitást, a biztonságot, a társat, ők is szeretnének családot, utódokat, de a szexuális kíváncsiságuk, a kalandvágyuk, a változatosság igényük erősebb, mint a hűségigényük.

Egy hűséges típus még egy rossz párkapcsolatban is ezer okot tud arra, amiért NE csalja meg a társát, amíg egy lazább, nem monogám típus a jól működő párkapcsolatból is kikacsintgat és rengeteg okot talál a megcsalásra.

2011. jan. 5. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!