Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Minek vonul annyi hűtlen...

Minek vonul annyi hűtlen ember párkapcsolatba?

Figyelt kérdés
2011. jan. 1. 20:44
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
20 55-nél van a pont...A jó kapcsolatból nem néznek fére a felek...Csak a rosszból teingetnek kifelé,meg a nincs nála jobb típusúból...
2011. jan. 5. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 A kérdező kommentje:
rossz kapcsolatba akkor meg minek megy annyi ember?
2011. jan. 5. 22:24
 23/27 anonim ***** válasza:
Jó kapcsolat eleve nincs, ha az egyik félnek alapvető tulajdonsága a hűtlenség. A másiknak ez persze nem tetszik, már kezdődik is a háború. Egyet kell tudni: a megcsalók mindig tudnak elméletet gyártani arra, miért a másik fél a hibás. Ha én csalok, én vagyok a hunyó. Nem csak pénzügyekben lehet csalni, hanem az érzelmi életben is. Ezek ráadásul kifele a hű, de jófej csávó vagyok típusú emberkék, még őket kell sajnálni, ha kiderül, hogy otthon nincs minden rendben. Tök egyszerű, ha nem jó a kapcsolat, lépni kell, nem pedig csalni. Szerintem.
2011. jan. 5. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
Mert képtelen az egyedüllétre.De az alkalmazkodásra is,úgyhogy az első vitánál továbbáll.
2011. jan. 6. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:

Rossz kapcsolatba azért mennek bele sokan,mert úgy gondolják jobbra nem lesz nekik lehetőségük,meg hát sokan kapcsolatfüggők,és kell valaki aki mellől lehet vadászni,aztán ha lesz egy jobb,simán férle mennek és mehet a levesbe a másik.

És sokan a szamarat választják ló helyett,mások meg kényelemből ennek bele a rosszba,érdekből,és van egy réteg aki csak eszközt csicskát,lábtörlőt,keres magának.

2011. jan. 6. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
Éppen arra akartam kijukadni, hogy nincs olyan, hogy hűtlenség mint alaptulajdonság.
2011. jan. 6. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
Hogyne lenne, infantilis, éretlen, kötődésre képtelen "hülyegyerek", de még mennyi van. Na olyannak aztán lehetne bárki a "párja".
2011. jan. 7. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!