Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Minek vonul annyi hűtlen...

Minek vonul annyi hűtlen ember párkapcsolatba?

Figyelt kérdés
2011. jan. 1. 20:44
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
43%

Mert (tegyük fel, férfiról van szó, férfiból van több ilyen) olyan nőt úgyse találna, aki belemenne a nyitott kapcsolatba, ÉS!!! ha lenne is, nem kéne neki.


Egy nyitott kapcsolat ugye mindkét fél számára nyitott, de gerinctelen antihősünknek az persze már nem tetszene, ha a barátnője is félrekacsintgatna.


Az ilyeneknek lábtörlő kell, akik mosnak-főznek-takarítanak rá, akikkel mint írták előttem, igazolhatják a világ előtt, hogy ők milyen rendes, családos emberek, és akik felé csak követeléseik lehetnek, kötelességeik már kevésbé.

2011. jan. 5. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 A kérdező kommentje:

Az a csaj meg hülye, aki a pasijának többet engedne meg mint magának. A pasi meg egy személyiségzavaros ha a társának kevesebbet enged, mint önmagának.


Ismerek nyitott kapcsolatot, a csaj szerette volna azt, mivel a pasi is már lépett félre előző kapcsolatban és neki az őszinteség fontosabb dolog egy kapcsolatban mint sokunknak.

2011. jan. 5. 15:03
 13/27 Kriszti83 ***** válasza:
Kényelből, kell egy stabil háttér. Én elítélem az ilyet.
2011. jan. 5. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 Kriszti83 ***** válasza:
kényelemből
2011. jan. 5. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 A kérdező kommentje:
egyetértek Krisztivel szerintem is ez az ok, és a kényelem még az őszinteségnél is fontosabb, tök gáz
2011. jan. 5. 16:48
 16/27 anonim ***** válasza:
61%

A társadalom ezt úgy generálta, hogy a nők járjanak rosszul. A házasság csak a pasiknak kedvez még ma is.

Ha ribanc a pasi, mert ugye elég rin*gyó gerinctelen egyedek nagyrészt, azért házasodnak, hogy egy szerencsétlen nőt átejtsenek,továbbadják a selejtes génjeiket (mint egy rossz vírustámadás) tönkretegyenek, kihasználjanak. Miben nyilvánul meg? A nő otthon a csicska, tehát neki ez cseppet sem a kényelemről szól. A gyerek szülés után kiszolgáltatott lesz pénzileg is, és a gyerekkel nagyon nehéz újrakezdeni egy életet. Ezt a pasi jól tudja, és kellőképpen szemét módon ki is használja.

A pasi mit csinál? Sikeres, nyeli be saját magának a sok pénzt és mellette mert szórakozni, mert neki ez így kényelmes. Mert munkát nem végez .


Egy nő sem csináljon hülye csicskát magából. Főzzön, mosson takarítson a pasi is. Akkor nem jut ideje félrekefélni, mert dolgoznia kell, talán kicsit a családjával is foglalkozik, nem csak a rücskös farkával.

Már nem is annyira tetszene nekik a helyzet,ha nekik kellene az összes házimunkát csinálni, mert ingyen dolgozni nem szeretnek. Főleg másnak nem.

Csak mindenből hasznot húzni és önző fas*z módjára élni.


Akinek nem inge, ne vegye magára.


21L és én nem kapatom el ennyire a pasikat.

2011. jan. 5. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
Szerintem nincsenek alapvetően hűtlen emberek, csak rossz kapcsolatok
2011. jan. 5. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 A kérdező kommentje:

vannak akik egy rossz kapcsolatban se lépnek félre vannak akik egy kellemesen működőből is.


aki könnyebb vérű az gyakran hamarabb félrelép.

2011. jan. 5. 21:27
 19/27 anonim ***** válasza:
20:36-nak: Bravo Kislány!(Nagylány!) 21 évesen kristálytisztán átlátod a helyzetet. Kívánom, hogy gyakorlatban is sikerüljön átlátnod az ilyen selejtes f@szikon! Gyereket meg csak nagyon megfontoltan, hosszú együttélés után! (még úgy is rizikós)
2011. jan. 5. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
Bocs, ugyanez szól a kérdés kiírójának is. Nagyon figyeljetek oda az intő jelekre, esélyosztogatásra meg ne pazaroljátok az életeteket. (előző voltam)
2011. jan. 5. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!