Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mikortól, mitől kerül két...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikortól, mitől kerül két ember párkapcsolatba?

Figyelt kérdés

Úgy értem, melyik az a pont, ahol már a fiú akivel találkozgatsz a barátod, vagy a lány akinek udvarolsz, a barátnőd? Van ezzel kapcsolatban valamilyen tapasztalat?


Van egy lány, akivel nagyon jóban vagyunk, találkoztunk már párszor, és mindketten komoly kapcsolatot keresünk, ezt megbeszéltük, és bár ugyan a csók pillanata még mindig nem jött el, ő szerinte már "kapcsolatban" vagyunk. Ez normális? Vagy aggódnom kéne?


2011. febr. 8. 19:09
 1/8 anonim ***** válasza:
Erre én is kíváncsi vagyok :D
2011. febr. 8. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
hát ez jó kérdés és első randin csókolóztunk és őlelgete és harapdált a csaj, de mind ketten akartuk és kézen fogva sétáláltunk! második randi 30 perces volt mert hivták hazza telon :S de akor is kézen fogva mentünk! de nem tudom akor mi van köztünk :S
2011. febr. 8. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
második vagyok F 22 L18
2011. febr. 8. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 bix ***** válasza:

kedves második: szerinted mi lehet köztetek? vagy te a barátaiddal is kézenfogva szoktál mászkálni és csókolózni valamint harapdálnak? most csak viccelsz ugye?:D


a kérdezőhöz: nem tudom hány évesek vagytok, de azért egy bizonyos életkor után a csók pillanata szokott a meghatározó lenni, az elején az ismerkedési fázis, amíg beszégettek addig nem hiszem hogy mérvadó lenne, a csók az amivel mindketten "beleegyeztek" abba, hogy a másik kell nektek, és nem csak mint barát szeretnétek ezek után találkozni.


_szerintem_ aztán másoknál az ágyjelenet se jelenti automatikusan azt hogy bárminemű kapcsolat lenne köztük, ahogy hallottam már lányt arról beszélni hogy az egy éjszakás kapcsolat az hosszú távú, hiszem egy este miért csak egy pasi legyen meg neki...

2011. febr. 10. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
nálam onnantól amikor ki van mondva. lehet gyerekesen hangzik de úgy a legtisztább, és akkor tuti nincs félreértés. egy ilyen kérdést amire sokan sokféle választ adnak, vagy van aki nem si tud rá, azt nem árt szerintem konkrétan letisztázni h most járunk v nem? nálam legalábbis így a tuti, és onnantól várok el dolgokat a másiktól (pl hűség), ill tőlem is onnantól várják csak el ugyanezeket. így tuti nincs félreértés.
2011. febr. 10. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 bix ***** válasza:

13:03:


nekem már 14 évesen is gáznak tűnt ilyen kérdést feltenni, és ez később se változott. egy szenvedélyes csókcsata után minek ilyeneket kérdezni hogy járunk e? nem barátok maradtunk, csak néha majd az ágyba kerülünk just for fun. :) szerintem ez egyértelmű, bár a mai lányoknál tény hogy nem egyértelmű a történet:D

2011. febr. 10. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Mivel mindketten komoly kapcsolatot kerestek, és úgy tűnik jó irányban haladok a csók felé, szerintem is nálatok az lesz a határ. Mert tényleg van olyan, hogy megcsókolsz valakit, és SEMMIT nem érzel. Akkor valami nem stimmel, még akkor se ha a lány csinos, kedves, tetszik neked. Kell a kémia is.

Én se csókolózom szexelek akárkivel, szóval ha a csók megtörtént, én onnantól gondolom komolynak a dolgot.

A barátom viszont pl az első öleléstől számítja, ami pár nappal korábban történt mint a csók. :)


Egyébként szerintem az már gáz, ha ki kell mondani, hogy akkor mi most kapcsolatban vagyunk. Én ha nem érezném 100%-osan a barátom részéről, hogy mit akar, akkor bele se kezdenék... Tizenévesen oké, találgassák csak a tinik, de én úgy érzem kinőttem ebből.. :)

23/L

2011. febr. 10. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

1303as vagyok: azoknál akiknek mondjuk nemkell szerelem ahhoz h összejöjjenek vkivel ott lehet h első csóknál már kapcsolt.ők tudnáj. de nálam ez kicsit máshogy működik. nekem kell a szerelem ahhoz h vki mellett elkötelezzem magamat. és az nem 2 nap alatt alakul ki. addig meg nehogy mrá egymáshoz se érjünk. amúgy 22éves vagyok, szóval nem kis tini aki most ismerkedik a dolgokkal. meg vannak egyéjszakás dolgok, ilyesmi, ha vkivel egy estére akarok össze v egy szórakozóhelyen elcsattan egy csók attól még nem lesz rögtön a pasim.


mindenképp az a legtisztább ha le van dumálva , akkor senki nincs kétségek között. amint látjuk ez nagyon sokféle képpen működik sok embernél..

2011. febr. 10. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!