Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok anyámról, mit...

Mit gondoltok anyámról, mit kéne tegyek?

Figyelt kérdés

Anyámtól kértem, hogy adja már ide a gépet mert szinte egész délután ő volt és szeretnék én is lenni.

Erre mondja, hogy kér 5 percet.


10 perc elteltével kérdezem: jöhetek?

Ő: Nem, még nem telt le az 5 perc.

Én: De már letelt

Ő: Akkor sem jöhetsz amíg be nem fejeztem a dolgomat

(megjegyezném, hogy csak a netet olvasta nincs semmi nagyon nagyon fontos dolga)

ÉN:Akkor átvertél?

Ő: Igen átvertelek!

Én: Jó akkor majd én is át foglak verni.

Ő: Menj a francba!


Szerintetek őt lehet ezek után anyának nevezni?

Mondott már olyat is, hogy szűnjek meg.


Ti mondtok hasonló dolgokat a gyerekeiteknek?


2009. aug. 14. 21:59
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy nem jó az időérzéke.Az én anyám mindenhonnan elkésik én meg halál pontos vagyok.Ne húzd fel magad ilyesmin.

A beszédről, nos, én sohasem hallottam az én anyámtól ilyet és remélem én se mondom majd a lányomnak.Dehát felindulásból sokszor mond az ember hülyeséget, amit nem gondol komolyan, csak dühös...

2009. aug. 15. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:
62%

Nekem már mondott ilyet az anyukám, sőt apukám is. Én is mondtam nekik csúnya dolgokat, mert a düh és a méreg beszélt belőlem. De ők már nem veszik fel ezeket. Nálunk is 3 számítógép van, mindenkinek 1.

Írjátok ki a sz.gép mellé 1 iks lapra hogy d.e. te, anyud meg d.u. használja a gépet. vagy fordítva. És neked milyen fontos dolgod volt, hogy nem bírtál várni 15-20 vagy akár 40 percet?!

2009. aug. 15. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:
82%
Én egyetértek a kérdezővel. Én is így reagálnék, csak nekem alapból van annyira értelmes anyám, hogy nem beszélne így, vagy ha mégis, akkor meg tudom vele beszélni, és nem a netre kell írogatnom. Ne érts félre, nem baj, hogy írtál, csak az, hogy anyukáddal nem tudod ezt megbeszélni értelmesen.
2009. aug. 15. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:
74%

Azért annak aki 3 gépről , meg 4 laptopról hadovál:

Álljon meg a menet egy picinkét, egy utolsó laptop 100 ezer alatt nem kapható, gondolkozzunk, már, kinek telik két gépre egy kis , vagy akár átlagkeresetű családban! Nemhogy 7 számítógép..

Könnyű ilyen "kérjél a szülinapodra 100 ezer ft értékű ajándékot" hülyeségekkel oltogatni!

2009. aug. 15. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:
100%
Hát igen, a kedves "nekünk 3 asztali számítógépünk meg 4 notebookunk van" anyuka, biztos szívesen ad egyet...
2009. aug. 15. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:
50%

Egyetértek az utolsó két hozzászólóval.Azé nem mindenkinek természetes,hogy mindenkinek külön pc-je,meg laptopja legyen a családban,és még megspékeled teli vigyoros szmájlival,nem is vagy nagyképű...Mielőtt támadnál,nem vagyok irigy,nálunk 4 személyre (uram irgalmazz!!!) "csak" egy pc meg egy laptop van!Szégyellhetem magam?Nem szégyellem.Ez a mércéd,ez vagy te..Nyisd fel a csipád h nem mindenki tud farzsebből előrántani egy laptopra valót,nem hogy 4 laptopra valót!

Gondolom kielégültél a dicsekedéseddel..

2009. aug. 15. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!