Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok anyámról, mit...

Mit gondoltok anyámról, mit kéne tegyek?

Figyelt kérdés

Anyámtól kértem, hogy adja már ide a gépet mert szinte egész délután ő volt és szeretnék én is lenni.

Erre mondja, hogy kér 5 percet.


10 perc elteltével kérdezem: jöhetek?

Ő: Nem, még nem telt le az 5 perc.

Én: De már letelt

Ő: Akkor sem jöhetsz amíg be nem fejeztem a dolgomat

(megjegyezném, hogy csak a netet olvasta nincs semmi nagyon nagyon fontos dolga)

ÉN:Akkor átvertél?

Ő: Igen átvertelek!

Én: Jó akkor majd én is át foglak verni.

Ő: Menj a francba!


Szerintetek őt lehet ezek után anyának nevezni?

Mondott már olyat is, hogy szűnjek meg.


Ti mondtok hasonló dolgokat a gyerekeiteknek?


2009. aug. 14. 21:59
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
62%
Szerintem: Azok alapján amit leírtál, anyukád viselkedésében az öcsém, és még sok más ismerősöm viselkedésére ismerek. Akikről konkrétan mondhatom h internet-függők. Ezért le lehet pontozni..DE figyeljük meg a reakciót. Mindig még 5 percet mond, ebből akár több óra is lehet.. ha megzavarják olyan dolgokat mond amiket nem gondol komolyan, de annyira belemerül akár egy egyszerű oldal olvasgatásába h egyetlen egy szó is megzavarja, idegessé teszi. Az öcsém teljesen ilyen..és mint írtam az anyukád viselkedése is erre emlékeztet.. gondolj bele, ha te msn-ezel vagy hasonló, és anyukád megkérdezi h mi legyen holnap az ebéd, milyen napod volt stb. akkor azt mégis "ki nem sz*rja le"... legalábbis az adott pillanatban enegem teljesen hidegen hagy, úgy gondolom h nekem van jobb dologom is mint, ezeket a témákat megtárgyalni..és olyankor (gyakran) én is hasonlóan reagálok... ne vedd a szívedre. De hívd föl rá a figyelmét hogy a még 5 perc még 5 perc mihez vezethet..
2009. aug. 15. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:
85%

Nem hirdettem semmit, köszönjük, hogy te 2 mondatban összefoglaltad a "történelmét", azért ennél én jóval többet tudok. Nem mellesleg azt is le tudom írni, hogy mérnök-informatikus. Látom te olyan vagy, aki attól érzi magát igazi informatikusnak, hogy ékezet nélkül ír. Igen, nekem is volt ilyen korszakom 10 éve linuxon, amikor nem tudtam beállítani az ékezetes betűket.:)

Hát akkor ez a felhasználói fiók dolog, biztos csak véletlenül bennemaradt az oprendszerekben. Személyes számítógépet mindenkinek!

2009. aug. 15. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:
0%

Kedves mérnök-informatikus!


A mi gépeinken is alapból (mindegyiken!) létre van hozva mindenkinek külön-külön felhasználói fiók, ha mégis neadjisten más is leülne ahhoz a géphez.


De ugye te is belátod : 1 gépet 1 időben egyszerre csak 1 ember tud használni! (Hiába van rajta 122 felhasználói fiók!)


A te logikáddal egy cégnek elegendő lenne 1 számítógép, akkor mégsem értem, miért van minden íróasztalon minden egyes dolgozónak külön számítógépe?... 8-o


Ha elolvasod, a Kérdezőnek is pont az a problémája, hogy az anyukája is szeretné használni a gépet, meg ő is, AZT AZ EGYET!... (Hiába van rajta 2 felhasználói fiók, attól még nem használhatja egyidőben 2 ember egyszerre!)


ERGO = náluk is eljött az idő arra, hogy a Kérdező külön szgépet kapjon!

2009. aug. 15. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:

Én nem is a kérdező problémájára válaszoltam, hanem egy kommentelőt javítottam. Egyáltalán nem arról beszéltem, hogy legyen külön fiókjuk (ahogy már most is lehet) és akkor megoldódik a gondjuk. Azt leírtam egy korábbi kommentben, hogy elég bunkó viselkedés egy anyától. Ennyi.

"A te logikáddal egy cégnek elegendő lenne 1 számítógép, akkor mégsem értem, miért van minden íróasztalon minden egyes dolgozónak külön számítógépe?... 8-o "

Ez pontosan így van, elég 1 számítógép (csak legyen jó erős:)), a többieknek csak monitor+beviteli eszközök kellenek.:) Na mindegy, elég érdekesen értelmezted a logikámat, nemtom hol beszéltem én ilyesmiről...egyszerűen csak tisztázni akartam, hogy a többfelhasználós mód az egy teljesen normális, megszokott és gyakran használt mód.

2009. aug. 15. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:
39%

01:08: O, kedves... Azert akkora arcom nincs, hogy _INFORMATIKUS_-nak hivjam magam. Es ha megalmodod nekem, hogy tudom elohozni a kinai Osx-en ansi tabla nelkul a magyar ekezetes betuket, akkor a te kedvedert ekezetekkel fogok irni.

Mas. Nem maradt benne, hanem a halozatok elterjedesevel ujbol belekerult. Az NT es a linux elott, nem volt ilyen funkcio a pc-ben. Es nezzel a youtube-n regi pc reklamokat, es talan megerted, tenyleg az volt a huzzoszlogen, hogy "es onnek is lehet egy sajat (csakegyedul,csakonnek) szamitogepe".

De most tenyleg ezen akarunk vitazni?

(10 eve, linux... mi volt akkor, suse5?)

2009. aug. 15. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:
100%
Mindent meg lehet oldani, keresel google-n egy magyar abc-t és copy-paste. Hajrá.:) Debian, SuSe...sok minden volt.
2009. aug. 15. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:

01:30: Az valahol me'g a woody elo"tti ido"... Akkoriban az ember szu:lei me'g nemhogy elfoglalta'k volna a ge'pe't, maximum bottal, ha megpiszka'lta'k...

(Na jó, ennyit a repülő ékezetekröl. Pedig valaha igy is tudtam folyékonyan írni. Hiaba nó, az ember öregszik, felejt.. )

2009. aug. 15. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 A kérdező kommentje:

Persze biztos túlreagálom.

Azoknak akik nem értették meg a kérdésemet elmondom mégegyszer:


Nekem nem az a bajom, hogy ott ül mert használja ő is a gépet csak, hogyha én mondok valamit, hogy 5 perc vagy valami abból nem csinálok 15-öt....

A másik meg, hogy én biztos nem mondanék soha olyat a saját gyermekeimnek, hogy szűnjenek meg meg egyéb dolgokat.De biztos én vagyok a rosszindulatú k*csog.


Akik értelmes kommentet írtak azoknak pedig köszönöm.

2009. aug. 15. 01:45
 29/36 anonim ***** válasza:
79%
Rohadt idegesíto tud lenni, mikor nézel valamit az interneten és valaki ott izél feletted, hogy takarodj már onnan..., Nem gondolod?
2009. aug. 15. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:
62%

Te miről beszélsz?

Olvasd el mégegyszer a kérdésemet hátha megérted második nekifutásból.

2009. aug. 15. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!