Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy 20 éves lánynak 'engedélyt...

Egy 20 éves lánynak 'engedélyt' kell kérnie szüleitől, hogy elmehessen ide-oda?

Figyelt kérdés
Nagyon sok olyan 20 év körüli fiatalt ismerek, akiknek részletesen be kell számolni, hogy kivel és hova mennek, és akik nem aludhatnak barátnőknél/ barátoknál, vagy a párjuknál. Az igaz, hogy a szülei tartják el, mert még tanul, de nem túlzás ez egy kicsit? Nem az lenne ebben a korban a normális, hogy a \'gyerek\' azt mondja, hogy megyek ide és ide, majd ekkor és akkor jövök. Vagy csak én gondolom így?
2009. aug. 14. 12:49
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:

Ezt szülője válogatja, én 20 évesen semmiről sem számoltam be. 17 évesen elkezdtem dolgozni, néha meló után haza se mentem, lógtam a barátokkal, mikor hazaértem Anyukám már aludt. Érdekelte hol voltam, de nem kapott "sokkot", mert ismer és bízik bennem. Már 24 vagyok és 2000 km-re lakom 3 éve, így nehéz lenne kéredzkedni.

Szerintem nevelés és féltés kérdése.

2009. aug. 14. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!