Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám megmenteni...

Hogyan tudnám megmenteni magam a pasim szüleitől?

Figyelt kérdés

Fent voltam egy napot hétvégén szombaton mentem vasárnap eljöttem. Mikor elköszöntem a húgától: megkérdezte hogy máris megyek? , Én meg mondtam hogy hála a szüleidnek mennem kell. (A párom még suliba jár ) És ezt az anyja meghallotta. És azt hiszik hogy hálátlan vagyok, hogy örüljek hogy egyáltalán megengedték... Mondanom, sem kell nem mostanában mehetek hozzájuk. Hozzátenném egyáltalán nem akartam megsérteni őket vagy hálátlannak tűnni. Segítsetek!tehetném jóvá?


Lány


2010. okt. 24. 22:51
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%
De miért mondtad ezt a húgának? Tényleg a szüleik miatt kellett menned?
2010. okt. 24. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%

Hát ezt elkúrtad, nem kicsit, nagyon. Minek kellett beszólni? Tettek ellened valamit? Akkor sem értem meg, mert ezt tarts meg magadnak..ráadásul ugye azt azért felfogtad,hogy akinek mondta annak az anyja meg az apja ...szted neki h esett?


Mit tehetnél? Bocsánatot kérsz, őszintén nem csak mert megijedtl.

2010. okt. 24. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
100%
azt is leírhatnád hogy miért kellett menned miattuk. am is felelőtlenség családtagnak ilyet mondani főleg kisebbnek, úgyis elmondta volna a szüleinek.
2010. okt. 24. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
100%

Hát, ha nem akartad, mégis sikerült. Hogyne lettél volna hálátlan? Mit kellett volna tenniük, fogadjanak örökbe?

Nem igazán értelek.

Hát, próbálom elképzelni, hogy én mitől nem lennék sértett... Nem tudom. Mindenképp eléjük kellene állnod, de hogy mit mondj, nem tudom.

Miért mondtad igazából?

2010. okt. 24. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom,nem tetsztt nekik,hogy ott akartatok...
2010. okt. 24. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 Egyszerű huszonéves ***** válasza:
100%

Hát mostmár szerintem mindenki kíváncsi lett arra mi váltotta ki belőled ezt a mondatot. Ha úgy érezted magad, mint a Párom az én szüleimnél (mert csak ordibálás ment minden kis szaron) akkor megértelek, de ha rendesek voltak akkor nem értem.

22/L

2010. okt. 24. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
100%
Úh, hát a család legkisebb tagja előtt ilyet mondani... Még jó, hogy a húga nem sértődött meg rád. (mégiscsak az ő szüleiről mondtad el a "magánvéleményedet", még ha burkoltan is).
2010. okt. 24. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg jó lenne tudni az okot,főleg hogy a kérdés megfogalmazásából én arra gondolok alapból,hogy már csak a szarv hiányzik róluk.
2010. okt. 24. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
100%
A szavaidból azt veszem ki, hogy nem engednek ott aludni, ha a fiú másnap iskolába megy. Nem hiszem, hogy annyira a lelkükre vennék a szülők, amit mondtál, maguktól is gondolják, hogy szívesen maradtál volna. A megjegyzésedből inkább csalódottság tűnik ki, nem hálátlanság.
2010. okt. 24. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
100%

Hát ez gáz, viszont ha az utolsó válaszolónak tényleg igaza van akkor nem ciki. Inkább tényleg csalódottságnak hangzik..így viszont nem tudom megérteni, hogy miért akadt ki az anyja ennyire?mikor ő is nagyon jól tudja hogy keményen fogják a fiukat...

Dehát..fiús anyuka ő is, nem tehet róla.(?)

2010. okt. 24. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!