Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám megmenteni...

Hogyan tudnám megmenteni magam a pasim szüleitől?

Figyelt kérdés

Fent voltam egy napot hétvégén szombaton mentem vasárnap eljöttem. Mikor elköszöntem a húgától: megkérdezte hogy máris megyek? , Én meg mondtam hogy hála a szüleidnek mennem kell. (A párom még suliba jár ) És ezt az anyja meghallotta. És azt hiszik hogy hálátlan vagyok, hogy örüljek hogy egyáltalán megengedték... Mondanom, sem kell nem mostanában mehetek hozzájuk. Hozzátenném egyáltalán nem akartam megsérteni őket vagy hálátlannak tűnni. Segítsetek!tehetném jóvá?


Lány


2010. okt. 24. 22:51
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
60%
Nem akarja hogy együtt aludjatok,hogy szexeljetek...De azt nem csak este és nem csak ágyban lehet...
2010. okt. 24. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
86%
szombaton ment, vasárnap jött. tehát a kérdező ott aludhatott egy éjszakát...csak vasárnap nem mert hétfőn suli van a fiacskájának...igazából nem tudom mit zavarta volna a drága fiát a lány iskolába menet.
2010. okt. 24. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
53%
Érdekelne az életkor,mert 18 felett már rég nem szülői engedély kéne.
2010. okt. 24. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
85%
Azért ez nem csak életkor kérdése. Senkit nem lehet arra kötelezni, hogy vendégül lásson idegen lányokat, csak mert az otthon élő fia már elmúlt 18. Annak viszont nincs akadálya, hogy a fiú a saját lábára álljon, és elköltözzön otthonról, ha úgy dönt. Amíg viszont papa-mama tartja el, addig papa-mama szabályai szerint kell élni. Szomorú, de ez van. Meg kell szokni, vagy meg lehet szökni.
2010. okt. 24. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
63%
Vagy lehet autóban parkban más lakásán nemiéletet élni még 24 évesen is erre is van példa...Ismerek ilyen lányt,4 éve van párja de otthon azt hiszik szűz...
2010. okt. 24. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:

Szerintem meg azt a családot kellene tőled megmenteni.

Ha annyi eszed nincs,hogy felfogd,hogy hétfőn reggel baromi nem hiányzik senkinek,hogy egy idegen ott tébláboljon,míg a család készülődik munkába,iskolába,akkor ne csodálkozz,ha többet a lábad nem teheted be oda.

Ráadásul nem semmi,ha ahelyett,hogy megköszönöd a vendéglátást még neked áll feljebb.

Egyébként mi vagy te,hogy nem kell hétfőn se munkába,se iskolába menned?Netán kitartott......?Esetleg téged anyád reggeli meg minden nélkül vágott ki az ajtó elé?Kinézném belőle,mert viselkedni sem tanított meg...

2010. okt. 25. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:

Talán nekik is elmondhatnád, hogy nem akartad megsérteni őket és nem vagy hálátlan.

Biztos lehetsz benne, hogy innentől nem csak kitiltanak, hanem folyamatosan rágni fogják a pasid fülét, hogy szabaduljon meg egy ilyen bunkó csajtól.

Szóval a helyedben nem várnék sokat, bocsánatot kérnék ezerrel, és a közeljövőben akkor sem lennék szállóvendég (szombaton sem!), ha ismét megengedik.

2010. okt. 25. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
én sem vagyok jóban a párom szüleivel,de azért ilyeneket nem mondanék nekik!!!többször aludtam már náluk,de soha nem mondtam nekik ilyet,-pedig mondhattam volna,mert én nem is éreztem magam ott jól-.inkább megköszöntem,hogy ott lehettem,stb...
2010. okt. 25. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
Tök jó lenne megtudni, hogy a kedves kérdező miért borult ki a szülőkre. Sokat lendítene a helyzeten ha tudnánk, hogy nem csak ok nélkül dobálózol ilyen mondatokkal.
2010. okt. 25. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 A kérdező kommentje:
A szülei nem engedték, és ez teljesen letört. Bár nem kéne engedély, de ők megkövetelik. Folyamatosan piszkálják. Szeretném ha elfogadnának ennyi, de nehéz közel kerülni amikor vissza utasítják a segítségedet. Nagyon csalódott vagyok hogy nem mentek bele, és most rettenetesen érzem magam mert megbántva érzik magukat, mikor én nem szemrehányásképpen értettem. A 10:09 nem vagy te egy kicsit tapintatlan ? :D voltam suli közben tavaly ilyenkor egy hétig és nem voltam útban. Általában a szobában vártam hogy hazajöjjön a párom. Mosdóba mentem ki egyedül és megvártam az ebéddel is még ha 3-4 körül jött haza akkor is. hogy ne legyen az hogy ne úgy legyen ahogy volt. Mármint helyileg mert rendmániások. Szabadságon vagyok azért nem megyek dolgozni :D Rendes ember vagyok és nem pedig vérszívó. Pont azért kérek segítséget mert nem akartam rosszat és mivel eddig ilyen nem volt nem tudom hogy enyhítsem a bánatukat. Rendes emberek csak félre értés történt.
2010. okt. 25. 15:07
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!