Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A feleségem bevallotta, hogy...

A feleségem bevallotta, hogy négy éve, mikor még jegyben jártunk, megcsalt. Átmeneteileg elköltöztem otthonról, és most nem tudom, mi lesz. Mit tennétek, ha ez veletek történne?

Figyelt kérdés
2012. nov. 11. 19:52
 151/163 A kérdező kommentje:

Szeretem a gyerekeket és már nagyon szeretnék apa lenni, sok gyereket akarok. Ha most kezdek új életet, akkor ki tudja, mikor találok új párt? Talán addigra már össze se jöhet a sok gyerek, talán már egyért is szenvednünk kell majd.

Lehet, hogy jobb volna, ha helyrehoznám ezt a házasságot. Próbálok kevesebbet dolgozni, ezért ment félre, keveset voltam, otthon, pedig azt is érte tettem!

2012. nov. 28. 20:50
 152/163 anonim ***** válasza:
23%
Négy éve történt az egész. Az ég szerelmére négy éve! Ha eddig boldogok voltatok és szerettétek egymást akkor nem értem miért ne lehetne újra kezdeni tiszta lappal, és túl lépni ezen az egészen. Ha valóban szeretnél egy boldog családot akkor tanulj meg megbocsájtani, és úgy újra kezdeni hogy az mind kettőtöknek jó legyen. Nézz magadba és kérdezd meg magadtól hogy szereted e még a feleségedet, vagy ez az egész csak azért van, mert még magad se tudod mit akarsz, vagy mit nem akarsz. Gyermeket szeretnél, rendben van sok sikert hozzá, de biztos hogy érdemes így gyereket vállalni mikor még a saját érzéseiddel se vagy tisztába? Gyereket nem szokás csak azárt vállani hogy az apa szerepben tetszelegjünk. Egy gyereknek kiegyensúlyozott család, szerető szülők kellenek. S amíg nem tisztázod magadban az érzéseided önző dolog lenne gyermeket vállalni.
2012. nov. 29. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 153/163 anonim ***** válasza:
100%

Ne viccelj már, ha jól emlékszem 26 éves vagy, van idõd mindenre. Ha kevesebbet fogsz dolgozni, akkor meg "kevesebb" pénz lesz, akkor meg az lesz a baj. De ha valóban szeret téged és te is,akkor fátylat a multra, és tessék ujra kezdeni mindent.


Utolsó igen 4 éve volt, de utána is megcsalta ugyanazzal.

2012. nov. 29. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 154/163 A kérdező kommentje:
26 vagyok, de amíg találok valakit és amíg vele eljutunk a házasságig addigra örülhetünk, ha egy gyerek összejön.
2012. nov. 29. 18:06
 155/163 anonim ***** válasza:
79%

Jobban jársz ha türelmes vagy.

Honnan tudod hányszor fog még az asszonyka megcsalni?

Az is lehet hogy a végén még ő dob ki téged egy másik pasi miatt.

Inkább ne legyen még egy kis ideig gyereked minthogy legyen, de kéthetente egyszer láthasd.

Az jobban fájna, nem?

2012. nov. 29. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 156/163 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, ha még olvasod ezt... Mi lett a vége?
2013. ápr. 5. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 157/163 A kérdező kommentje:
Válófélben vagyunk. Neki könnyű, mert van kivel folytatnia, de én beleőrülök.
2013. ápr. 7. 19:25
 158/163 anonim ***** válasza:
100%

Sajnálom. Kitartás!

Ezután már csak rendes nőt kaphatsz, ez tuti! :)

2013. ápr. 7. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 159/163 A kérdező kommentje:
Kapok egy rendes nőt, meghúzom rajta a nyakörvet, hogy ne ismétlődjön meg ami megtörtént, ő meg majd ezért hagy ott. Elég kilátástalan ez így.
2013. ápr. 11. 20:45
 160/163 anonim ***** válasza:
100%
A rendes nő laza nyakörvvel sem hagy el csak úgy!
2013. ápr. 11. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!