Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A feleségem bevallotta, hogy...

A feleségem bevallotta, hogy négy éve, mikor még jegyben jártunk, megcsalt. Átmeneteileg elköltöztem otthonról, és most nem tudom, mi lesz. Mit tennétek, ha ez veletek történne?

Figyelt kérdés
2012. nov. 11. 19:52
 141/163 anonim ***** válasza:
92%

Jaj, Kérdező, megint csak a kifogásokat sorolod!


Válj el, vagy maradj, ahol vagy, de akkor ne gyötörd a feleségedet.


"Hova menjek? Kihez? Több gyereket is szeretnék, de ha most kezdenék új életet, lehet, hogy nem sikerülne."


Hogy akarsz te gyereket, ha így is undorodsz a leendő anyjától?

2012. nov. 21. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 142/163 A kérdező kommentje:
Majd elmúlik az idővel.
2012. nov. 21. 19:38
 143/163 anonim ***** válasza:
47%

Te csak leirod, hogy megcsalt. Biztos, hogy megcsalt? Megmondta, hogy kivel tette és a fõ kérdésem, hogy miért tette, mit mondott neked, mert azt nem irtad le.

Tudod vannak nõk, akik igy ijesztenek rá a férjükre, hogy megmaradjanak mellettük.

2012. nov. 21. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 144/163 anonim ***** válasza:
79%
Kezdem azt hinni hogy neked komoly próblémáid vannak szellemileg, már meg ne sértődj. Ha nem tudsz neki megbocsájtani akkor hagyd békén és ne gyötört ez a bosszú állás alázás annyira gyerekes és olyan méltatlan egy érett felnőtt férfihoz. Ha már nem akarsz tőlle semmit és tényleg undorodsz tőlle, minek akarsz gyereket? Csak hogy legyenek és kész? Azt egyáltalán tudod miért csalt meg, rákérdeztél valaha is hogy miért tette? Mert ha ilyen ostobán viselkedtél, akkoriba is mint ahogy most ne csodálkozz rajta. Felnőtt férfi vagy nem egy buta kamasz fiú. Szedd össze magad az ég szerelmére és döntsd el mit akarsz!
2012. nov. 26. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 145/163 A kérdező kommentje:
Ki tudja, mikor találnék új párt, vagy találnék e egyáltalán? Nem én tettem tönkre ezt a kapcsolatot, nem én követtem el bűnt. Nekem fontos a család, ezért most próbálkozom, mert nincs más választásom.
2012. nov. 26. 19:18
 146/163 A kérdező kommentje:

Végre elmondta, hogy kivel csalt meg. Beszélni akartam vele, de azt mondta, hogy inkább ő mondja el. Akkor régen az nem egy megcsalás volt, hanem hónapokig tartó viszony és most azért mondta el, mert nemrég egyszer újra megtette.

Nem bírom idegileg. Kivettem a szabadságomat és holnap elmegyek pihenni a szüleimhez falura.

2012. nov. 28. 16:57
 147/163 anonim ***** válasza:
22%
Fel a fejjel lesz még neked jobb is. Szép kis asszonykád van, büszke lehet magára. Nem ám tönkreteszed magadat, tudom nagyon nehéz, de talpra kell állnod és uj életet kezdened, vagy pedig elnézed neki,azt amit tett, és továbbra is csalni fog. Vagy még egy választás, te is visszacsalod, hogy ne fájjon ennyire neked, akkor majd futni fog utánad.
2012. nov. 28. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 148/163 anonim ***** válasza:
100%

Hát így már mindjárt más a történet...

Válj el.

2012. nov. 28. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 149/163 A kérdező kommentje:
Hol találhatok mást? Nekem egy család kell, de ennek most vége.
2012. nov. 28. 17:58
 150/163 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy van vége. Nem hiszem, hogy 80 éves vagy, mert akkor tényleg vége lenne. Hagyd ott azt a csajt és találsz majd egy rendeset ;)
2012. nov. 28. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!