Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A feleségem bevallotta, hogy...

A feleségem bevallotta, hogy négy éve, mikor még jegyben jártunk, megcsalt. Átmeneteileg elköltöztem otthonról, és most nem tudom, mi lesz. Mit tennétek, ha ez veletek történne?

Figyelt kérdés
2012. nov. 11. 19:52
 121/163 anonim ***** válasza:
100%

Előző, egyfelől ugye pro forma nem lehet évekig jegyben járni, ha már valaki ragaszkodik a konzervatív megközelítéshez.

Másfelől az egyéni megközelítés kérdése, hogy ki szerint mi ok a szakításra, van aki azt mondja erre a helyzetre, hogy szakítana, és van aki azt, hogy egy ilyenért nem borítana fel egy működő kapcsolatot. (pl. én is.)

Az viszont egy teljesen más aspektus, hogy Kérdező úgy viselkedik itt többünk szerint, mint a sértett óvodás, és nem úgy, mint egy felnőtt férfi, ha problémával kerül szembe. Az agresszió, elrohanás, sértett fújódzkodás nem egy konfliktuskezelésre képes felnőtt ember sajátja, az, ha elmondanak neki valamit megbeszéli, ha úgy gondolja elmegy, ha másként akkor nem megy el, vagy visszamegy.

2012. nov. 13. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 122/163 anonim ***** válasza:
94%
kedves utolsó előtti, 120-as azt hiszem. Nem azt mondtuk, hogy nem bűn, hanem azt, hogy ha eddig is jól működött, mi változna utána, nyilván ezt fel kell dolgozni, biztos, hogy a bizalom is nagy mértékben megrendült, ami lehet, hogy sosem áll helyre, de hogy meg sem próbálja az illető???
2012. nov. 14. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 123/163 A kérdező kommentje:

Mire hazaértem, elszállt a haragom... Hülyének érzem magam, annyit mondtam, hogy felejtsük el, többet ne beszéljünk róla. Nagyon igyekszik, hogy a kedvemre tegyen, éppen vacsorát készít.

Igazatok volt, lehet, hogy az egész az én hibám volt, ami akkor történt. Igyekszem jobb lenni, például megyek és segítek neki a vacsorában.

2012. nov. 14. 16:57
 124/163 anonim ***** válasza:
94%

Na ennek nagyon örülök.

Éljetek továbbra is nagy boldogságban! Sok sikert!

2012. nov. 14. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 125/163 anonim ***** válasza:
92%
Egyetértek az előző hozzászólóval, jó, hogy átgondoltad a dolgot.
2012. nov. 14. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 126/163 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem is jó hogy átgondoltad az egészet! Bocsáss meg neki és felejtsétek el!
2012. nov. 14. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 127/163 A kérdező kommentje:
Egy darabig azért külön alszunk.
2012. nov. 14. 17:38
 128/163 anonim ***** válasza:
94%

Jó, hogy így döntöttél :) Csak hogy tudd, senki sem várta tőled, hogy felejtsd el, és ne tudj róla, mert nyilván ez törés lehet, és nem egyszerű, de jó, hogy legalább egy esélyt adsz neki :) én szurkolok. Csak hogy tudd, ha te csaltad volna meg a feleséged, akkor is ezt gondolnám :)

Drukkolok nektek! :)

2012. nov. 15. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 129/163 anonim ***** válasza:

Kérdező (#127), ez érthető, és az adott helyzetben, a hozzáállásod ismeretében rendjén valónak tűnik, akár jót is tehet a kapcsolatotoknak.

(az én véleményem is pont ugyanaz lenne fordított felállásban is, mint amiket itt leírtam. Meg hát magam is férfi vagyok:))

2012. nov. 15. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 130/163 anonim ***** válasza:
4%
Igaz, hogy régen irtad, de én most olvastam, jó nagy hülye vagy komám, biztosan többször átlökött azóta!Vagy talán nem?
2012. nov. 18. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!