Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A családom szerint gáz van...

A családom szerint gáz van velem mert 23 éves vagyok és még nem volt kapcsolatom?

Figyelt kérdés
Furának tartják, mert mások már 12 évesen járnak valakivel, vagy a gimiben már 1000%. Én még elvégeztem egy 2 éves OKJ-t is, de semmi....Mondjuk mindig "szerelmes" voltam, rajongtam valakiért, de ezekből nem lett semmi.
2012. nov. 1. 22:09
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
58%

ha a hegy nem megy... esete. igaz, én nem jártam senkivel 12 évesen, mi több, 18 évesen lett először komoly fiúm, de előtte is bulizgattam, flörtöltem srácokkal, alakítottam a külsőmet-belsőmet, megtanultam bánni a kínos helyzetekkel, zavarba ejtő szitukkal.


meglehetősen gáz ez a dolog, de jórészt rajtad múlik, hogy változtass ezen. az a baj a mai világgal, hogy szinte csak a 2 véglet létezik. vagy a 14 éves kiélt ribizli, vagy a huszonéves szűz.


menj olyan társaságba, helyekre, ahol lehet ismerkedni, és nem nézlek le emiatt.

de azt azért ne mondja senki, hogy a többség nem dob egy hátast ha meghallja egy lányról/fiúról, hogy 23 évesen még semmilyen kapcsolata nem volt. pont a 18-25 közötti időszak az, amikor pasizni/csajozni kell, persze nem ész nélkül durr bele, de 2-3 kapcsolat még elfogadott, és nem lesz tőle kiégett az ember.


szedd össze magad egy kicsit, kérj segítséget "tapasztaltabb" közeli baráttól/barátnőtől, és ismerkedj, mert ezek a legjobb évek, kár otthonüléssel tölteni.

2012. nov. 2. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim ***** válasza:
47%
Valószinű igaza van a családodnak. Vagyis ha eddig is eljártál mindenfelé , ismerkedtél és törekedtél arra, hogy kapcsolat legyen, akkor jó eséllyel nincs probléma, csak nem volt szerencséd. De ha begubózós vagy, nem mész sehová, stb... akkor ott tényleg gáz van!
2012. nov. 2. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim ***** válasza:
57%

25 vagyok, és nem volt kapcsolatom.

Nem érzem gáznak, nem is szeretnék senkit. Ugyanúgy funkcionálok a mindennapi életben, egy fej, két kéz, két láb, minden megvan.

2012. nov. 2. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 anonim ***** válasza:
0%

12:46

na ja, csak azért van ott zavar, ahogy látom :)

2012. nov. 2. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 anonim ***** válasza:

13:30

Ezt mire érted?

2012. nov. 2. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 anonim ***** válasza:
85%

Utalom ezt az altalanositast hogy akkor biztos hogy vmi nem stimmel ha vkinek nincs senkije ennyi idosen. Nekem sem volt, sot en 26 evesen talaltam meg azt akit kerestem. Tudom hogy vkinek fura volt ez, de engem nem erdekelt, es most sem erdekel mit gondolnak vagy gondoltak. Ez az en eletem, az en dontesem. Kedves kerdezo, ne figyelj azokra akik emiatt elitelnek vagy hulyenek neznek vagy barmi. Ha majd keszen allsz ra, akkor majd lesz parod neked is.

Azok akik engem neztek hulyenek, hat most irigyek ram, mert azota ferjnel vagyok, es van egy gyerekunk is, nekik meg nincs...

31/N

2012. nov. 2. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim ***** válasza:
64%

Én meg nem érzek semmit senki iránt. Voltak "barátnőim", de egyáltalán nem érdekeltek, mint társ, egyáltalán nem érdeklenek az ilyen dolgok. Bármelyik lánnyal elvagyok, de komolyabb dolgok nem izgatnak, a szex sem.

Tőlem szélsőségesebb eset nem hiszem, hogy sok van.

Még a saját szüleim iránt sem érzek semmit mióta az eszemet tudom( szeretetet, sajnálatot, semmit ), pedig törődéssel neveltek stb.

Nekem még az is felfoghatatlan, hogy miért siratják az embereket, ha meghalna, ha már meghalt nem mindegy?

Már vizsgáltak is, de különösebb okra nem jöttek rá, így születtem.


Nagyon jól elvagyok, jól érzem magam a bőrömben, csak nem értem az emberek 99.9999%-át. Túlságosan érzelemalapú a gondolkozásuk.


Nálam a probléma csak ott van, hogy az emberek az én munkámban( vagy midenhol) valamiért furán néznek az olyanokra, akiknek nincs egy idő után feleségük.


Az emberek túlnyomó része általánosít, sosem értettem.

Nem mintha én nem általánosítanék dolgokban, de mindig is kerültem az effajta gondokozást.


Ez kicsit sok lett, és gondolom baromságnak hallatszik, de nyugi, vannak ilyen emberek is.

Igaz néhányan sorozatgyilkosként végzik xd, bár engem ez a veszély nem fenyeget.


Bocsánat, ha raboltam valakinek az idejét, mivel kb. semmi köze az eredeti témához, "meg hát nah".


26/F

2012. nov. 2. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim ***** válasza:
A "normális" jelentése eredetileg az, hogy nem tér el az átlagtól. Te eltérsz, de egyedül ebben az értelemben vagy "nem normális", amúgy baj szerintem ennyi alapján még nincs veled :) Későn érő típus vagy, ennyi. Itt írta valaki, hogy nem tudja elképzelni, hogy 22 éves kora előtt ne lett volna kapcsolata. Én meg azt nem tudom elképzelni, milyen lett volna, ha lett volna. Majd lesz neked is.
2012. nov. 2. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim ***** válasza:

Szerintem nincs ezzel semmi gond. Nem divatból kell lenni valakidnek hanem azért mert szereted, és akkor a jó ha ő őszintén viszont szeret téged! Ez meg nem megy csettintésre. 23 évesen még előtted az élet, bármikor betoppanhat a nagy "Ő"


Divat kapcsolatoknak, csak azért hogy a haverok ne cseszegessenek, semmi értelme nincsen.

2012. nov. 2. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim ***** válasza:

Ha piszkálgatnak,vágj azzal vissza,hogy örüljenek,hogy nem sorozatgyilkos vagy és máris lesz viszonyítási alapjuk.

Rühellem az olyan "jóakaró" rokonokat,akik folyton belepofáznak az ember legbelsőbb magánügyeibe,te meg vágj jó képet a dologhoz.

Igaz,nekem volt kapcsolatom,de 3 hónapnál tovább nem bírtam senki mellett mert egy idő után idegesített a jelenlétük és az is,ha hozzám értek.Szerelmes sosem voltam,csak futó fellángolásaim voltak.És akkor mi van?Dolgozok,itthon kikapcsolódom,nincs hiányérzetem kapcsolat után,és szánakozva hallgatom a kolléganőimet mikor azt mondják,hogy bárcsak sosem mentek volna férjhez.

Tegyél nyugodtan mások véleményére,ettől függetlenül biztos értékes ember vagy.Ne is görcsölj a témán,annál nehezebben fog összejönni.26/N

2012. nov. 2. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!