Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem várhatom el, hogy anya...

Nem várhatom el, hogy anya kiváltsa a fogamzásgátlómat? Nehéz ennyit megtenni?

Figyelt kérdés

Neki csak annyi, hogy bemegy a gyógyszertárba és megveszi.

Nekem meg nem adják ki recept nélkül, tehát egész nap ott kéne ülnöm a dokinál a receptért. Heti 2x rendel és mindig millióan vannak. Volt, hogy odamentem du 1-re és 7-kor elküldtek azzal, hogy vége a rendelésnek. És nem csak én voltam ott egyedül.


Persze odaadnám neki a pénzt, neki csak annyi lenne, hogy bemegy és megveszi. Sőt, ha nagy a sor akkor simán bemegy és megkeresi, majd egy nem használt kasszánál beüti.


1x megtette, de azóta nem. Pedig amikor én mentem a recepttel, kérdezték, hogy hogyhogy nem anyu jött érte...


2012. nov. 1. 14:38
1 2 3 4 5 6
 21/52 anonim ***** válasza:
93%

Holnap még szünet van, el tudsz utazni a másik orvoshoz.

Máskor pedig a gyógyszer elfogyása előtt 1 hónappal beszéld meg anyuddal, hogy kiváltaná-e neked, és ha nem, akkor lesz időd megoldani, így nem az utolsó pillanatban kell bosszankodnod.

2012. nov. 1. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/52 anonim ***** válasza:
69%

Valaki nagyon jól írta!! Ha ahhoz felnőtt vagy, hogy fogamzásgátlót szedj, ahhoz is legyél, hogy elintézd magadnak.

Gondolom iskolába jársz, más dolgozik, mellette tanul, mégis vannak kötelezettségei ezek mellett, amiket ellát.

Ne akard nekünk azt beadni, hogy 18 év alatt, neked nincs időd arra, hogy elintézd a dolgodat!

2012. nov. 1. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/52 anonim ***** válasza:
35%

Utolsó: nem kéne az embereket egymáshoz hasonlítgatnod! Lehet, hogy neki épp elég megterhelő a suli, nemhogy még dolgozzon is mellette. Attól, hogy más ezt csinálja, még lehet, hogy ő nem képes rá. Annak meg mi értelme, hogy tanul + dolgozik és idegkimerülésben fekszik majd 1 hetet a kórházban?

De egy egyszerű kérdést felteszek neked: attól, hogy a világon milliók éheznek, éhezzen ő is? Tehát: másnak sz@r, legyen neki is sz@r?

2012. nov. 1. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/52 anonim ***** válasza:
66%

Utolsó!

Értelmezési problémáid vannak?

Nem azt írtam, hogy dolgozzon. Azt írtam, hogy más emberek megteszik és így is jut idejük, példának okáért a fogamzásgátló tablettájukat elintézni.

És ez az ő dolga!

Ha nem érted, szólj. Kifejtem újra!

2012. nov. 1. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/52 anonim ***** válasza:
21%

Én sem azt írtam, hogy dolgozni küldted el.


Lehet, hogy nem ártana kicsit többet olvasni, hogy fejlődj.

2012. nov. 1. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/52 anonim ***** válasza:
21%

Megterhelő neki a suli, és nem tud elmenni dokihoz, másnak meg meg sem kottyan a tanulás+dolgozás, simán elmegy dokihoz.


Nem érted, még mindig?!

2012. nov. 1. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/52 anonim ***** válasza:
45%
26. Köszönöm a kiegészítést! De felesleges, nem érti meg!
2012. nov. 1. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/52 anonim ***** válasza:
9%
Ebben az esetben saját magad cáfolod meg! Örülök, hogy nevettél rajtam. Én rajtad sajnos nem tudok, mert annyira súlyos vagy!
2012. nov. 1. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/52 anonim ***** válasza:
15%

Nem cáfoltam meg saját magamat, csak úgy látszik, 0 a logikád és nem tudod összekapcsolni a mondatokat.


Kicsit több verselemzést, logikai játékokat javaslok, hátha segít.. :)

2012. nov. 1. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/52 anonim ***** válasza:
21%

Úgy látom a provikáción kívül semmi másért nem jársz ide. Mert értelmes választ nem adtál, csak másokba kötsz bele. Ha neked ez okoz örömöt, hát hajrá. De ez téged minősít!

Kiváncsi lennék több vagy-e , mint 12 éves. Ha nem, már mindent értek. Ha több, nagyon sajnállak, hogy elmaradtál a fejlődésben.

Itt be is fejeztem, én választ adni jöttem ide és meg is tettem. Nem vagyok hajlandó lesüllyedni a te szintedre.

Anyuci kicsi kedvenceként élheted a minden napjaid, ezért nem érdekes szerinted, hogy egy kiskorú iskolásnak nincs ideje elintézni a fogamzásgátlóját!

2012. nov. 1. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!