Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mit csináljak?...

Szerintetek mit csináljak? Szerintetek is velem van a baj?

Figyelt kérdés
anyukám ás apukám elváltak mert anyám sokat szenvesett apám miatt,most anyámmal élek és probálok neki mindenbe segíteni,de akárennyit is segítek neki sosem elég nem látja meg hogy mennyire igyekszem.mindig azt mondja hogy nem tanulok pedig probálok a lehető legjobban teljesíteni,azt mondja hogy nem segítek semmiben(takarítás,mosás,teregetés stb) pedig abban is probálok neki minnél többet segíteni és azt mondja hogy igazából én vagyok minden problémájának az oka.és pl milkor nincs valami a főzéshez akkor csak kirohan idegesen a konyhából és ordítva közli hogy kimegy a boltba és mikor vissza jön azt mondja hogy csak ő dolgozik ebben a családban és hogy mért nem mentem ki a boltba,pedig én ki mentem volna csak nem kértben,de csak nem is szolt.

2012. okt. 28. 13:42
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem veled van a baj, nyugodj meg!

Szerintem anyád csak azért ilyen, mert gondolom ideges a válás miatt, ráadásul most egyedül tart el téged, meg minden... De azért ülj le vele és próbáld megmondani neki higgadtan, hogy mit érzel. Ha úgy is ilyen lesz, szerintem nem sokat tudsz tenni.

2012. okt. 28. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Nem!! Nehogy okold magadat, a vállás az egy nagyon nehéz dolog, fôleg, hogy azt írtad szenvedett is miatta sokat. Megértem, hogy rossz neked, de legyél vele megértô, hiszen biztos hogy szeret téged, csak rossz idôket él meg. Egy idô után majd egyszerûbb lesz, de semmiképpen se okold magadat!!
2012. okt. 28. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Tipikus idegbeteg anyuka, jól belerúg a gyerekébe egy nagyot, csak mert ő maga életképtelen.

Ne okold magad, nem veled van a baj. Anyukád meg menjen el orvoshoz és írasson fel magának valami nyugtatót, mert a viselkedésével téged tesz tönkre.

2012. okt. 28. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szerintem néha beszélgess el vele.

Az anyukák is csak emberek, elég gondja, baja van most a tiédnek. Nem helyes, hogy rajtad vezeti le, de próbáld megérteni. Ő is elviselte, elviseli a hisztijeidet, nyilván.

Kérdezd meg, hogy miért ingerült (persze, nem akkor, hanem egy normális pillanatban), mit tudnál segíteni.

Bizonyára észreveszi magát.

2012. okt. 28. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat. (:

amugy az a baj hogy nem hallgat meg. :S

2012. okt. 28. 15:29
 6/6 anonim ***** válasza:

Az már tényleg baj, nincs valaki, akit megkérhetsz, hogy bezséljen vele?

Nagyszülő, pl?

2012. okt. 28. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!