Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Párom nem akar velem kimozdulni?!

Párom nem akar velem kimozdulni?!

Figyelt kérdés
Ha megyünk,akkor tesómèkhoz nèha...vagy az övèhez..Mióta mondom neki,hogy menjünk sètàlni,ha màr sehova nem akar menni,de mintha falnak mondanàm.Mindig csak majd..most meg elment a kollegàjàhoz valami bügyüsz miatt...Mondtam neki,hogy elsètàlhatnànk,addig is kimozdulok èn is egy kicsit.Erre annyit mondott,ne idegesitsem.Nem èrtem mièrt ilyen,ennyit nem kèpes megtenni,nem èrtem..tènyleg kezd elegem lenni.Van valakinek mèg ilyen pàrja?
2012. okt. 26. 19:15
1 2
 1/13 Eve20 válasza:
Jujj, egy cipőben járunk. :S Nálunk is ez van. Több mint 4 éves kapcsolat, én annak tudom be. Ha sikerül is elrángatnom valahova, akkor is húzza a száját, meg nem szívesen jön, kedve nincsen, csak azért jön, hogy " Ne hisztizzek". De biztosan van valami oka, beszéld meg vele.
2012. okt. 26. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Bügyüsz, ez nagyon aranyosan hangzik:D

Érdemben nem tudok válaszolni, én szeretek akár csak sétálni is barátnőmmel:)

2012. okt. 26. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Nézd, a bőréből senki nem tud kibújni. Ha ő ilyen típus, akkor vagy megszoksz, vagy megszöksz. Vagy elfogadod ilyennek, és így szereted, vagy mindkettőtöknek jobb lesz mással.
2012. okt. 26. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

mozdulj ki nélküle :)

szerintem nem csak veled nem akar sétálni, hanem úgy egyáltalán nem érdekli a sétálás :D

ismerőshöz menetel: mindenkinek kell másokkal való program néha, szóval lehet azért reagált így, mert kicsit nem akart veled lenni.

amúgy az tényleg nem jó, ha nem nagyon vannak barátaitok és nem is mentek sehova. ez így szerintem nagyon keveseknek kielégítő. mi lenne ha ti hívnátok vendégeket?

2012. okt. 26. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

:) tetszik az a szó, hogy bügyüsz.

Szerintem nektek nagyobb problémátok van, mint hogy a párodnak nincs kedve kimozdulni. Én otthonülő típus vagyok, de hajlandó vagyok kicsit megerőltetni magam a párom kedvéért, ha mehetnéke van. Sétálunk, kirándulunk, ilyenek, mert neki fontos ez, és ha meg akarja velem osztani, annak örülök. A te párod valamiért nem akar időt tölteni veled, terhére vagy, van valami gondja, amit nem mond el. Talán nem is oda ment, ahová mondta.

2012. okt. 26. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Hát ha nem akar, akkor menj mással, barátnővel, anyáddal. És szerintem nem kellett volna azt mondania, hogy "ne idegesítsd".
2012. okt. 26. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Oda ment szerintem,mert az a bügyüsz az anyjának kell.El fogok èn vele beszèlgetni,de már próbàltam..több,mint 4 ève vagyünk együtt..vendègek jönnek,de nekem hiànyzik,hogy együtt sètàljunk vagy bàrmi..egy idö utàn megunja az ember,hogy csak bent...

ès elèrte,hogy most durcàlok...

2012. okt. 26. 19:43
 8/13 anonim ***** válasza:
környéken ahol laktok nincsenek koncertek vagy valami? nincs valami ami őt tényleg érdekli? szóval hogy ne csak azért mozduljatok ki, hogy kint legyetek, hanem valami ami tényleg vonzza őt.
2012. okt. 26. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:

Sziasztok!


Aki írta hogy a terhére vagy stb ez butaság...

Az a baj hogy befásult egy kicsit és ha kimozdul feszült és hát el van lustulva.Nállunk is volt ilyen gond az exemmel oda vissza de utána nagy levegő és magunkra erőszakoltuk hogy elmegyünk 2 hét után már az volt a baj hogy marha jó lenne kicsit otthon is lenni de annyi és annyi dolgunk akadt hogy magunkra nem maradt idő...És mindig jól éreztük magunkat.Szóval hülye kifejezés de van egy ilyen holtpont amit átkell lépni közös erővel veszekedés nélkül és megoldani.Mert ez csak szimplán ellustulás. Sok ilyen van nem gáz csak észhez kell kapni.Ettőm függetlenül szerethet téged a párod szóval ne aggódj.

Tényleg oldjátok meg

Szia

2012. okt. 26. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Nekem is gyanús,hogy lusta..

Sajnos itt nincs semmi olyan hely,ahova mehetnènk,kis vàroskàban lakunk,sütizni lehet menni.Ma èpp erröl beszèlgettünk,hogy mièrt nincs itt mozi vagy ilyesmi.

Köszönöm,hogy irtatok

2012. okt. 26. 22:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!