Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Párom nem akar velem kimozdulni?!

Párom nem akar velem kimozdulni?!

Figyelt kérdés
Ha megyünk,akkor tesómèkhoz nèha...vagy az övèhez..Mióta mondom neki,hogy menjünk sètàlni,ha màr sehova nem akar menni,de mintha falnak mondanàm.Mindig csak majd..most meg elment a kollegàjàhoz valami bügyüsz miatt...Mondtam neki,hogy elsètàlhatnànk,addig is kimozdulok èn is egy kicsit.Erre annyit mondott,ne idegesitsem.Nem èrtem mièrt ilyen,ennyit nem kèpes megtenni,nem èrtem..tènyleg kezd elegem lenni.Van valakinek mèg ilyen pàrja?
2012. okt. 26. 19:15
1 2
 11/13 anonim válasza:
Merre fele laktok?Nem muszály a ti városotokba maradni lehet vonatozni is.vagy buszozni is máshova
2012. okt. 26. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Menj mással sétálni, vagy moziba, vagy bárhova.

Hidd el, nem lenne benne köszönet, ha elmenne veled, és ott pufogna, vagy húzná a száját.

Hagyd ezt a témát, ha 4 évig ilyen volt, most már nem lesz más.

Csinálj Te programot magadnak!

2012. okt. 26. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Nekem is ilyen párom volt... Majdnem 5 évig együtt voltunk és végül én emiatt szakítottam. Lehet, hogy ennyi idő után ez nem tűnik elég indoknak egy szakításhoz, de én nem bírnék így élni, és akárhogy kértem, semmihez se volt kedve soha, ha valamit mégis megbeszéltünk egy programot, hogy majd elmegyünk, valami ürüggyel mindig lemondta. Nekem ebből nagyon elegem lett.

Most olyan férfivel vagyok együtt, aki olyan, mint én. Akármilyen programban benne van, akárcsak én, és mindketten nagyon kreatívak vagyunk ilyen téren, hogy miket is lehetne csinálni, számtalan ötletünk van, és én még sose voltam ilyen boldog! :)

Most nem azt mondom, hogy emiatt szakíts, de legalább keress egy olyan barátnődet vagy valakit, aki csinál veled programokat, mert ha erre igényed van, akkor abból semmi jó nem származhat, ha elnyomod magadban! És talán ha a párod látja, hogy milyen boldogan jössz haza egy-egy programról, talán neki is megjön hozzá a kedve. :)

2012. okt. 27. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!