Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem várhatom el, hogy anya...

Nem várhatom el, hogy anya kiváltsa a fogamzásgátlómat? Nehéz ennyit megtenni?

Figyelt kérdés

Neki csak annyi, hogy bemegy a gyógyszertárba és megveszi.

Nekem meg nem adják ki recept nélkül, tehát egész nap ott kéne ülnöm a dokinál a receptért. Heti 2x rendel és mindig millióan vannak. Volt, hogy odamentem du 1-re és 7-kor elküldtek azzal, hogy vége a rendelésnek. És nem csak én voltam ott egyedül.


Persze odaadnám neki a pénzt, neki csak annyi lenne, hogy bemegy és megveszi. Sőt, ha nagy a sor akkor simán bemegy és megkeresi, majd egy nem használt kasszánál beüti.


1x megtette, de azóta nem. Pedig amikor én mentem a recepttel, kérdezték, hogy hogyhogy nem anyu jött érte...


2012. nov. 1. 14:38
1 2 3 4 5 6
 1/52 anonim ***** válasza:
35%
Odamész egy nőhöz a gyógyszertár előtt, hé itt van plusz 500 forint, váltsd már ki a gyógyszeremet mert Anyám paraszt.
2012. nov. 1. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/52 anonim ***** válasza:
72%

Kérj időpontot a nőgyógyászhoz, így nem kell majd mindig órákat sorban ülnöd. Évente egyszer úgyis ki kell magad vizsgálgatni.

De ha ismernek a gyógyszertárban, akkor neked miért nem adják ki recept nélkül, anyukádnak meg igen?

Egyébként pedig szerintem anyukád nem akar ezzel játszani, hogy vényköteles gyógyszert ad ki recept nélkül.

2012. nov. 1. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/52 A kérdező kommentje:

Itt semmit sem ér az időpont.

Nekem azért nem adja ki, mert 18 alatt vagyok. Különben anyának ebből semmi problémája nem lenne.

2012. nov. 1. 14:42
 4/52 A kérdező kommentje:
Évente persze, megyek vizsgálatra, meg ha panaszom van.
2012. nov. 1. 14:43
 5/52 anonim ***** válasza:
91%
Recept nélkül anyukádnak sem adják ki. Nem mellesleg simán kiadják, ha recepttel mész, akárhány éves is vagy. Ez szerte a világon így van.
2012. nov. 1. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/52 A kérdező kommentje:

De ez az, hogy a receptért kell délutánokat ott ülnöm, ezen a héten nem lett volna gond, de a kedves doktor úr szabin van. Suliidőbe meg nem tudom megoldani, sokat kell tanulnom idén..


Anyának kiadják recept nélkül, ez a lényeg a kérdésemben

2012. nov. 1. 14:45
 7/52 anonim ***** válasza:
90%
Akkor a gyógyszertáros bűncselekményt követ el. Te pedig, ha kell a gyógyszer, időben menj az orvoshoz!
2012. nov. 1. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/52 A kérdező kommentje:
Ez van, ő ajánlotta fel. Hidd el, nem anyukám erősködött egyszer, hogy adja már ki, nem tartott pisztolyt sem a fejéhez.:)
2012. nov. 1. 14:47
 9/52 anonim ***** válasza:
86%
Recept nélkül hogy a tökömbe adják ki? Hát jól meg kéne a gyógyszerészt meg anyádat is bűntetni,mert ha meg bajod lesz akkor kit vonnak felelősségre? Hát ilyet nem is hallottam még,hogy vényköteles gyógyszert van aki kiad recept nélkül is! De gáz!
2012. nov. 1. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/52 anonim ***** válasza:
88%
#7, nem feltétlen, ha a Kérdező anyja orvos, állatorvos, gyógyszerész, akkor simán, jogszerűen megvehet receptköteles terméket recept nélkül.
2012. nov. 1. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!