Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Az élettársam sokszor úgy...

Az élettársam sokszor úgy beszél velem, mint a kutyával. Normális az ilyen?

Figyelt kérdés

Megette a túrórudit, kérdeztem hol a papír, mert lehet vele nyerni. Nem válaszol, majd azt mondja hagyjam,és , hogy ő nem mozdul. Nem azt mondtam, hogy adja ide, hanem, hogy hol van. Erre olyanokat mond, hogy a retkes qrva anyás meg húzz a p.csába, szedjél be gyógyszert stb...

Most ébredt, de ez elég ok arra, hogy így beszéljen velem? Ilyenkor fognám magam és elmennék innen.



2012. okt. 30. 22:12
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
97%
En nem is gondolkodnek ezen!!! Hogy beszelhet igy?? Uristen ! Szeret ö teged egyaltalan? Mert ebböl nem az jön le !!!
2012. okt. 30. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
87%
Most ez neked komolyan kérdés?
2012. okt. 30. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
97%

Nincs az a szituáció vagy vita amiközben megengedhetné ezt a stilust.

Esetleg akkor, ha épp megtudja, hogy félre kúrsz...

De egy ilyen alap kérdésnél igy beszél mivan akkor ha komolyabb dolgokon vitáztok????

2012. okt. 30. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
70%

NEM!

FogNÁM?

ElmeNNÉK?

2012. okt. 30. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
Időnként jön ez rá, talán összefüggésben van azzal, hogy most ébredt. Komolyabb dolgokban nem ilyen agresszív, most én is meglepődtem eléggé, leönteném egy vödör vízzel.
2012. okt. 30. 22:17
 6/23 anonim ***** válasza:
97%
Akkor menjél cseszdmeg, te nem vagy normális amiért eltűröd
2012. okt. 30. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim válasza:
65%
hagyd ott, hát mit képzel magáról?neki mindent lehet? ne hagyd ezt! állítólag szeret, nem? ha így beszél veled akkor nem szeret, hagyd ott!
2012. okt. 30. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
69%
Ilyenkor fogd magad, és menjél onnan! De nem menj vissza többet. Itt nincs semmilyen tisztelet feléd, és ez idővel csak rosszabb lesz.
2012. okt. 30. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
57%
Es ha ezentul felebred majd es te hozza szolsz akkor mindig igy fog veled beszelni?? Nekem mindegy te tudod neked mi fer bele , nekem nem az tuti!!
2012. okt. 30. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
95%
22:20 vagyok. Az én volt párom is hasonló volt, ennyire nem durva, de én 6 hónap után szakítottam. Az élet így sem könnyű sokszor, miért nehezítsem tovább azzal is, hogy még az ilyen lelki lehúzást, földbetiprást is tűrnöm kelljen? Mi vagy te, rongy? Azért van egy határ, nem kell mindenért szakítni, de ez már szerintem túl van a határon.
2012. okt. 30. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!