Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tehetek akkor ha az...

Fekete szilveszter kérdése:

Mit tehetek akkor ha az élettarsam nehajlando elköltözni a nagypapám hazábol? Nincs bejelentve csak ittvan a 3 gyerekevel es a gyerekekre hivatkozik h ö miatuk nemköltözik mert meg iskola van a gyámugy segithet ijen esetben?

Figyelt kérdés
2012. okt. 26. 23:01
 1/8 anonim ***** válasza:
55%

Kirakod a lakás elé a cucait aztán viszlát, ha hőbörög akkor pedig ráhívod a rendőrséget. Esetleg ha van kulcsa akkor zárcsere.


Bár jobb lenne ha megtudnátok beszélni.

2012. okt. 26. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
55%
Ne engedd be nem tud mit tenni
2012. okt. 26. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
89%

Ahogy előttem szóló mondta tedd ki a cuccát vagy szólj a rendőröknek . Mivel nincsen papírotok , hogy ott lakhasson ezért nem hivatkozhat arra a hatóságnál , hogy kicsik a gyerekek . Viszont ha van bérbeadási , vagy befogadási papír akkor már nehezebb a helyzet , de trükközni kell egy kicsit . Én jártam úgy , hogy bérbe adtunk egy házat és az illető aki beköltözött nem fizette a villanyt és nem is akart kiköltözni . Ekkor mondtam a villanyosoknak , hogy kössék ki az áramot és másnap már ki is hívtam a gyámügyieket és ha nem költöztek volna el akkor a gyámügyesek elvették volna a gyerekeket és utána simán ki tehettem volna .

De visszatérve mond meg neki , hogy menjen a szüleihez lakni vagy valamilyen ismerősének .

2012. okt. 26. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
55%
Nem is értem mit variálsz semmi jogalapjuk ott lakni. Zárcsere és ciao örülhetnek ha a cuccaikat megkapják vagy szereted még?
2012. okt. 26. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
49%
Basszus azért nem ennyire egyszerű a helyzet, mint ahogy az előző válaszolók írják. A gyerekekhez van valami közöd? Hivatalosan nevelőszülő vagy? Mert akkor nem rakhatod őket csak úgy az utcára, ha tényleg nincs hova menniük, meg amúgy is 3 gyereket az utcára tenni... ahhoz azért kell lelkiismeret is. Jó lenne, ha tényleg szakember segítségét kérnéd, mert ők úgy tudnak megoldást javasolni, hogy azért mégsem kell a híd alatt aludnia a három gyereknek, de a házból is kiköltöznek.
2012. okt. 27. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
31%
Nem mondta, hogy a gyerekeket ki akarja rakni, csak az élettársát.
2012. okt. 27. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Mara Acoma ***** válasza:
0%
Jó nagy paraszt lehetsz... 3 gyerekkel akarod kidobni... Inkább segíts neki helyet találni és költözni, ahelyett hogy itt várod a hasznos tanácsokat. Ha már egyszer az élettársad volt és szeretted valamikor, ennyit megérdemelne. Kicsit gondolkodj már el, mi lenne ha neked kellene a helyében lenni és utcára kerülni a gyerekekkel iskola időben. Jól esne mi?
2012. okt. 27. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
0%
A kérdező írásán is látszik, hogy egy végtelenül igénytelen, buta ember. Mást nem lehet tőle várni...
2012. okt. 27. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!