Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek szeret a férjem?

Szerintetek szeret a férjem?

Figyelt kérdés
Össze vesztem vele a testvére miatt.Egy albérletben lakunk de csak mi fizetjük az albérletet a testvére pedig nem.Én mosok én csinálok mindent 2 férfira.Elegem lett ,hogy a férjem ki nyomja rám a telefont ha úgy tartja kedve és ha szólok ,hogy a testvére is segítsen mert 6 hónapja nem tudtam új ruhát venni a testvérének add igazat.A testvérének mindenre telik nekünk meg semmire.El jöttem otthonról és fel sem hívott hogy hol vagyok.
2012. okt. 30. 14:43
1 2
 11/17 xethorax válasza:
100%
Szerintem nem kéne hagynod h ennyire kihasználjanak! :( Te a felesége vagy, és nem egy háztartási robot. Ha elmész és nemlesz ki mosson, ki főzzön, ki vásároljon, ki takarítson; nagyon rá fog döbbenni a férjed, h ő valamit rendesen elrontott. Csak ekkor más minden bizonnyal késő lesz:/
2012. okt. 30. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Eddig nem hagyta a férjem,hogy szóljak neki!De mikor megláttam a facebookján,hogy nőknek add kölcsön és neki vissza se kell neki adni nagyon rosszul esett.Szóltam a testvérének csak nézet nagy kerek szemekkel nem szólt vissza.Szóltam a férjemnek ,hogy mit csinál a testvére rám förmedt, hogy én ne foglalkozzak vele én nem vagyok férfi!:(
2012. okt. 30. 16:01
 13/17 anonim ***** válasza:
93%
Mindig is csodálkoztam azon, hogy sok nő hogy tud ilyesmit elviselni hosszabb távon?
2012. okt. 30. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%

Eddig miért hagytad?

Azt nem tudom megmondani, hogy szeret-e a férjed, de azt igen, hogy egy figyelmetlen neveletlen bunkó.

2012. okt. 30. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
82%

nos szeret vagy sem, ettől független egy ritka nagy barmot találtál meg te is.

Komolyan mondom legtöbbször nem értem a nőket, akkora önsorsrontók vagytok.

2012. okt. 30. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem, nem szeret, csak használ, és leginkább kihasznál.

Amikor felnősz, kicsi lány, és rájössz, hogy kihasználtak, és eleged lesz, akkor már nem fogod magad tovább áltatni afelől, hogy szeret olyan ember, aki számára csak htb. vagy és egy név a matrac lyukán.


Persze, mondhatunk mi akármit, ha téged úgy neveltek (terrorizáltak) otthon, hogy a nő dolga a cselédsors és a férje kiszolgálása, akkor esélyes, hogy semmit sem fogsz tenni, csak vég nélkül panaszkodni.


Csak aztán ne csodálkozz, ha a végén megunják az emberek körülötted és egyedül maradsz. A folytonos panaszkodó-nem cselekvő emberek nagyon fárasztóak és megterhelőek.


De ha van benned némi spiritusz, akkor madagtól is rájössz, hogy van kiút a cselédsorsból. Csak akarni kell! :)

2012. okt. 30. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Én simán csak elé tártam volna a kérdést: a testvéred vagy fizet az albérletbe, vagy elmehet. Ha nem tetszik, akkor mehetsz te is vele.

Normális ember nem fizet mások szórakozása után, főleg ha felnőtt, dolgozó emberről van szó.

Más kérdés, hogy ezt hogy tártad a férjed elé. Ha hisztiztél meg sipákoltál, akkor ne csodálkozz, hogy nem keres, mert a hisztis nőket senki sem viseli el hosszú távon.

Itt nem a szeret-nem szeret a kérdés, hanem az, hogy a férjed szeretné-e menteni a házasságotokat, és kiteszi a leírásod alapján ingyenélő öccsét, vagy sem. Ha nem, akkor mehet a levesbe.

Te pedig ne hisztizz, és legközelebb ne csak a saját sérelmeidet írd le, hanem a férjed reakcióit, mondatait, érveit is, mert így nem lehet, csak egyoldalú elmondásra hivatkozni, ami pedig rettentően kevés a normális vélemény írásához.

2012. okt. 30. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!